Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hatalmas csomo van a mellemben...

Hatalmas csomo van a mellemben, mert valoszinuleg napokig nem volt rendesen kiuritve. Volt mar valakinek hasonlo tapasztalata? Valami jo kis hazi praktika?

Figyelt kérdés

Betegség miatt napok ota napkozben is csak fekve szoptattam és ugy tunik a baba nem uritette ki rendesen a mellemet, mert ma reggelre megjelent egy brutalis csomo, felul ki is dudorodik. Probalom maszirozni, de nagyon gyenge vagyok még, ugyhogy a férjem vette at egy ido utan, kozben pedig szoptattam, de nem szivodott fel (bar kisebbedett, de érzem, hogy mar megint keményedik). Probaltam kamillas borogatast, most pedig majd a kovetkezo szoptatas elott probalom majd megint maszirozni meleg zuhany alatt, de kezdek nagyon aggodni. Es rettenesen faj.

Van valakinek egyéb otlete, hogy mit tehetnék még?


2013. febr. 13. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2 mellgyulladás után elég nagy csomóim voltak. Langyos vízzel lezuhanyoztam, a babám popsikenőcsével alaposan átmasszíroztam, és fejtem-fejtem-fejte, Amúgy, ha a gyulladás elmúlik, a csomó is lemegy majd. Mivel nekem magas lázam is volt, a háziorvosom kijött, és kaptam valamilyen injekciót is a 2. alkalommal. Nem tudom pontosan mi volt, de másnapra elmúlt a gyulladás és a láz is. Mihamarabbi jobbulást!
2013. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A popsikenocs nem rossz otlet!

Végulis osszehoztuk: Az esti szoptatas nem sokat lenditett a helyzeten, ugyhogy utana félorat borogattam a mellem kamillas teaval, aztan 2 oran at fejtem-massziroztam és bar a csomo nem tunt el, viszont utana a baba éjjel harom etetéssel ki tudta végre uriteni.

Szoval végul is rendbejott a dolog, csak most persze annyira érzékeny a mellem, hogy ha hozzaérek sirni tamad kedvem, de ez majd elmulik.

Koszonom a segitséget!

2013. febr. 14. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy jobban vagy, sajnos ez eléggé fájdalmas dolog, de rendbe fogsz jönni teljesen. Még egyszer minden jót!
2013. febr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!