Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Laktoherb tea v. Utrica urens...

Laktoherb tea v. Utrica urens ch 5 az ami használ? 3 hónapja szoptatok, de mostanában mintha csökkenne a tejem.

Figyelt kérdés

A baba szépen gyarapodik, most több mint 1 kg-ot hízott ebben a hón-ban, de egy evésre nem eszik sokat, 3 óránként szopizik, kb. 7-szer..

A Laktoherb teát eddig mindennap ittam napi 1-2 csészével, de szerintem már nem hat. A homeos bogyót kúraszerűen kell szedni?



#Laktoherb #utrica ch 5
2013. márc. 28. 14:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én laktoherbet ittam, de nem csészével, hanem 1literbe tettem 1filtert és akkor így simán megittam egy nap 1-2liter teát :) Emellett őszibaracklétől is éreztem a tejmennyiség növekedését.

Viszont nem lehet az, hogy most állt be a kereslet-kínálat és csak azért érzed "kevésnek", mert nem feszül a melled? A baba jól lakik? A mellfeszülés nem mindig jellemező. Nekem rengeteg tejem volt/ van, most 2.5éves a lányom és csak az elején éreztem mellfeszülést, meg amikor a szopik száma csökkent és még többet termeltem, mint kellett volna

2013. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem tudom. mindig félek, hogy egy evésnél nem eszik elege, de ugyanakkor szépen fejlődik, gondolom ha nem, akkor már szóltak volna a méregetésnél.
2013. márc. 28. 14:55
 3/18 A kérdező kommentje:

éppen ez az, hogy nem mindig tudjuk, hogy jól lakott-e.

próbáltuk kiegészíteni tápszerrel (nem szívesen), de kibukta. úgyhogy az felejtős. legalábbis az a típus.

ha nem lakik jól, akkor hiszti van, de van hogy kevesebbet eszik, és utána alszik mint a tej.

2013. márc. 28. 14:56
 4/18 anonim válasza:

nekem a laktoherbtől fájt a babám pocija. nyugodt szívvel ajánlom neked a more milk plus kapszulát. nem olcsó, de garantáltan hatásos!!!!!

de próbálkozhatsz a homeos bogyikkal, én azt nem próbáltam, de sok jót hallottam. nekem ez a kapszla istenien bevállt, így nem mertem váltani!

remélem neked is használ!!

2013. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

3 hónaposan van egy növekedési ugrás. Az urtica jó, szedd egy hétig, majd tarts pár nap szünetet.


Ha igény szerint szoptatsz, biztosan lesz elég :)

2013. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
igen, a more and milkről hallottam, hogy jó, csak állítólag nagyon drága. :(
2013. márc. 28. 15:05
 7/18 A kérdező kommentje:
3 óránként szoptatok, éjszaka van, amikor több órát is kihagy mondjuk.
2013. márc. 28. 15:05
 8/18 A kérdező kommentje:
ha szedem a homeos bogyót, akkor nem kell mellette tea, ugye?
2013. márc. 28. 15:06
 9/18 anonim válasza:

nem kell a tea, többektől hallottam h hasfájást okoz.

igen nagyon drága ez a kapszula, de megéri.

én is úgy voltam vele, lesz ami lesz, megpróbáljuk, hátha ez hat, és tényleg bevált.

és ha 2-3óránlént eteted a picit, nem marad éhes! hidd el, ne add fel és ne adj neki tápszert!

nekem is voltak esték mikor azt hittem elfogyott a tejcsim a pici meg sírt, de aztán reggelre tele volt a cicim..

kitartás!!!!! :)

2013. márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

köszönöm!


szerintem első körben megpróbálom a homeos bogyót.

2013. márc. 28. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!