Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van meg olyan anyuka a ki a...

Van meg olyan anyuka a ki a fogyokura kedveeret valasztotta el babajat 13honaposan?

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 11:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
es mennyire gaz...?
2009. szept. 20. 11:38
 2/12 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem nagyon gáz. A baba az első, nem az alak...

Persze egy évesen már sokkal kevesebb szüksége van az anyatejre, de azért hagyja el, mert szükségét érzi, nem azért, hogy anyuci szebb legyen.

2009. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Hú ezért meg fognak dobálni az ősanyák, hogy hogy képzeled, milyen önző vagy! :S Az én kislányom ugyan magától választotódott el 10 hónaposan, de szerintem ha a kicsi már nem szopik olyann sokszor, akkor nem lehet probléma. Biztos sokan el fognak itélni, hogy hogy tehetsz ilyet, de a babád már nem 2 hónapos.
2009. szept. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

nem gáz. 13 hónapos baba már nagy.

nem is kell 2-3 éves koráig szoptatni.

2009. szept. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
reggel es este kinalom de csak cumizik rajta nem nyel semmit,max 3kortyot es elfordul,igy megy mar 3 hete,tejem meg lenne.ha eroltetni probalom kicsit,siras a vege.a fogyokura meg muszaj mert iszomuan faj mindenem-25kg a plusz.
2009. szept. 20. 11:58
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem gáz, a boldog anyuka az elégedett és kiegyensúlyozott baba "alapja". Ebből ne csinálj lelkiismerti problémát, fantasztikus, hogy eddig szoptattad és ennyi. Aki néhány hétig tud csak szoptatni, majd nekiáll/t/ fogyózni, mert nincs teje, az valószínűleg azt mondja, hogy igen gáz és hogy lehetsz ilyen önző, hogy nem szoptatod vagy 3 éves koráig...:-)

Az én fiam 10 hós, 8 kg van rajtam és a fent említett okokból max. 15 hós korában megkezdem az elválasztást. Eddig megadtam neki a legkalóriadúsabb, vitaminokkal és minden jóval teli anyatejet /vitaminokat is szedtem szoptatás alatt, az is hízlalt/. Hamarosan - 2.5 év után -szeretnék ismét ura lenni a testemnek. Gáz? Valakinek köze egyébként?

2009. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

én 6 hóig tudtam szoptatni az is kínlódás volt neki is meg nekem is

utána még kellett 3 hó hogy eszméljek és egy éves korára a terhesség előtti indulósúly minusz 5 kg vagyok

én így érzem jól magam, és neki is jó hogy anya belenéz a tükörbe mosolyog és indulhatunk sétálni

nem pedig egy elkeseredett, csadorba bújt, rossz hangulatú anyukája van

ha ez neked fontos, sztem a 13 hó már egyáltalán nem gáz, pláne nem az a 3 csepp tej

hajrá és kitartás

2009. szept. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

Nekem elfogyott a tejem 10 hósan. Én nem mertem volna elválasztani, de nagyon vártam már titkon a végét.

Az előzőekkel egyetértek, már nagy baba, a Te boldogságodhoz, egészségedhez meg kell, hogy fogyj.

Nem gáz!

Ha nem bírsz a lelkiismereteddel, mozogj sokat DVDre és ne egyél lisztet, zsírt, cukrot!

2009. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

13 hónapos babát akkor szabad szoptatni, ha abban az anya is örömét leli.

Úgyhogy nem gáz, szerintem.

2009. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elsőnek üzenem. Nem csak a szépség fontos, hanem az egészség. Túlsúllyal sokkal nagyobb kockázattal él az ember. Ha az 13 hó szoptatás után szükségét érzi a fogyókúrának akkor tegye mindenképpen. Minden túlsúlyos anyuka szeretné egészségben felnevelni a gyerekét, többen ezért is kezdik el a fogyókúrát.
2009. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!