Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt menszi kérdés....

Szoptatás alatt menszi kérdés. Akinek beállt a havivérzése, volt olyan, hogy egy idomulva késett vagy hamarabb jött?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 15:37
 1/7 A kérdező kommentje:
3 hónapja beállt 31 napra jan,feb márciusban,most áprilisban késik.20 hónapja szoptatok idáig összevissza jött mikor 22,21.20 napra mikor 45 napra.Védekezés naptár módszerrel volt,talán babás vagyok?volt egy időszak amikor kevesebbet szopizott,reggel délbe este,és éjszak 3-szor és mostanában nagyon sokszor ,ez is be kavarhatott?
2013. ápr. 12. 15:42
 2/7 A kérdező kommentje:
3 napja késik.
2013. ápr. 12. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:

A naptár módszer NEM védekezés!!

Én a helyedben tesztelnék,terhes lehetsz!!

Amugy én is szoptatok,és össze-vissza jön meg.

Eddig 30 napos volt,most 20 napra jött meg...:/

De,én tablettát szedek.

2013. ápr. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,gondoltam,hogy 2 hét múlva tesztelek,vagy már kimutatja a teszt ilyen korán, mivel 3 napja késik.
2013. ápr. 12. 16:00
 5/7 xStefix ***** válasza:

Nekem mondjuk még nem állt be, csak egyszer jött meg, de most megint van, csak épp 1 hét késéssel. A biztonság kedvéért pár napja teszteltem, de kizárt volt, hogy babás legyek, nem is vagyok. Csak fura, mert a lányomnál rögtön óramű pontossággal ment, igaz, akkor már 2 hónap után visszajött. Most 9 hónap után. De én is újra gyakrabban szoptatok az elmúlt napokban, én is azt gyanítom, hogy ezért késhetett! (Korábban fél napig kórházban voltam, amíg nem szoptattam és nem fejtem, szerintem ez is belejátszott, hogy végül megjött.)


Ha esélyes lehet a baba, akkor tesztelhetsz, már működik, ha 3 napja meg kellett volna neked jönnie!

Egyébként ilyenkor összevissza megy a dolog, van, hogy kimarad, van, hogy a hossza változik... elég sokféle lehet, ami még normális. Ha a szopi gyakorisága időnként ide-oda változik, valószínűleg az is befolyásolja ezt.

2013. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,ma reggel teszteltem és pozitív lett.
2013. ápr. 13. 22:46
 7/7 A kérdező kommentje:
apuka ki van bukva ,nem örül.
2013. ápr. 14. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!