Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Te is szivbaj nélkül szoptatsz...

Te is szivbaj nélkül szoptatsz és nemcsak otthon?

Figyelt kérdés
én simán megszoptatom a védönönél, autoban parkban bárhol ahol adott a lehetőség nem szorakozok jaja meglátnak letakarom igy meg nem látják.
2013. ápr. 26. 12:03
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ha jönnenk hozzánk én bizony vagy elvonulok vagy megkérdem zavar e valakit és megszoptatom
2013. ápr. 26. 12:05
 2/22 anonim ***** válasza:
69%

Eleve nem látnak semmit a mellemből, úgyhogy nincs mit szégyellni, nem én szoktam zavarba jönni...:)

Ha meg kell szoptatni a kicsim, megszoptatom, ennyi.


ő a 3.kicsim

2013. ápr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak otthon szoptatok - akkor egyfolytában otthon kellene üljek - de nem is mindenki előtt. Ha valakinél vagyunk, bemegyek egy szobába. Ha csak 1-2 órás programra megyünk akkor próbálom úgy időzíteni, hogy evés után induljunk.
2013. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Én mindig csak nők előtt szoptattam. Idegen férfi előtt nem szoptatnék, apósom előtt sem, apám előtt sem.
2013. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
ha nekem lenen apám meg nagypapaám simán szoptatnék hiszen rokon és pici babakortol ismernek láttak :)
2013. ápr. 26. 12:08
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Én is eszek mások előtt, így szerintem a világ legtermészetesebb dolga, ha éhes a kicsi, megszoptatom. Apu, papa, apósom előtt simán, de, ha játszóra megyünk, kendő alatt szoktam, na persze, nem azért, mert engem zavar, hanem, hogy mások ne jöjjenek zavarba
2013. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Amikor kell, akkor igen. Ha van lehetőségem megválasztani valamelyest is a helyet, akkor arra igyekszem figyelni, hogy ne hozzak másokat kellemetlen helyzetbe. Mert az idegenek (főleg férfiak) nagyon kellemetlenül tudják magukat érezni, függetlenül attól, hogy nem látnak semmit a mellemből, és ezt megértem. Volt már, aki emiatt arrébb ment, és nem győztem neki mondani hogy nyugodtan maradjon, engem nem zavar, mert őt zavarta.

Sokszor nem gondolunk erre, hogy nem a mi intim szféránkról van csak szó, hanem a másokéról is.


Persze olyan férfi is akadt, aki amikor észre vette hogy mi történik, megpróbált úgy helyezkedni, hogy még többet lásson. :D Na ez kevésbé zavar. Ha ennyire "gyík", hogy még nem látott mellet, akkor nézze...

2013. ápr. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
45%

Gondolom kérdezö neked aprócska melleid vannak.


Èn azért nem tudtam és nem akartam nyilvánosság elött szoptatni, mert 75 E melltartót hordok ami bizony nm kicsi. Hiába vagyok vékony a melleim iszonyat nagyok, és ha ezeket kirakom akkor mindenki tuti minket néz.


Akinek kis melle van ott agyereknek úgy is a poló alá kell mennie, hogy elérje a cicit, és ez senki nem látja.


Megmondom öszintén, én soha nem tartottam túl szép látványnak, hogy ha valaki egy közpadon egy nagyon zsúfolt helyen szoptat, olyan helyeken láttam anyukákat szoptatni ahol még cumisüvegböl sem adnék a gyereknek tejet.

2013. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

jam nekem pici a cicim de a nagy lenn

e se zavarna :)

2013. ápr. 26. 12:24
 10/22 anonim ***** válasza:
88%

3 gyerekem van 1 éves korukig szoptak és nem nem szoptatok se nyilvánosan se mások előtt még úgy se hogy megkérdezem zavarná e őket mert nyilván sokan udvariasságból mondják azt hogy nem.

Férfiak előtt meg főleg nem.

Így se voltunk évekig "beszorulva" a lakásba hanem mindig úgy terveztem hogy legyen olyan hely ahol tudok szoptatni.

Szoptatós szoba vagy a saját autónkban megoldottam. Azért egy nagyobb csecsemő (2-3 hóstól) már nem szopik óránként vagy tök kiszámíthatatlanul.

Nekem is nagy cicim van amúgy és úgy nem tudnék betakarózni hogy abból semmi se látsszon.

Nem érdekel más hogy csinálja, hol szoptat. Én így:)

2013. ápr. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!