Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt milyen fájdalo...

Szoptatás alatt milyen fájdalomcsillapító gyógyszert, vagy kenőcsöt használhatok NAGYON FÁJDALMAS gerincfájdalomra, idegbecsípődésre, ha nincs lehetőségem bármilyen kezelésre elmenni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Paracetamol alapuakat mindent szedhetsz.

èrdemes sima paracetamolt bevenni.

2013. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Algopirin, bár gondolom nem sokat segít.
2013. máj. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ehetek semmi paracetamolt...:(((
2013. máj. 14. 07:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a védőnőt vagy a dokit hát ha tud valamit mondani, mert ez így gondolom nem egy leány állom. Jobbulást!
2013. máj. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem az... A Lányomat alig tudom kivenni a kiságyból... Napközben bejáratódik, de az alvás, és a reggel első pár órája sirásközeli élmény. Köszönöm mindenkinek!
2013. máj. 14. 07:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ez a gyógyszertári termo öv nem lenne jó? Gondolom nagyon drága, és nem is ismerem sajnos, de nincs más ötletem. Kérj szerintem orvosi segítséget mert így csak szenvedsz, úgy meg lehet pár nap alatt tudnának segíteni.
2013. máj. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dr. Kemenczeiné Andi ***** válasza:

Szia!

Szoptatás alatt ibuprofen tartalmú gyógyszer szedhető (Advil. Algoflex,Melfen, Nurofen) A gyógyszerek kockázati besorolásánál L1 a kockázati kategória, ami azt jelenti, hogy nagyszámú szoptató anya által szedett gyógyszer, amivel kapcsolatban nem tapasztaltak káros hatásokat a csecsemőnél.

Jobbulást

Andi

2013. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam mikor 4-5 hónapos volt a kislányom. Algopirin és Algoflex forte felváltva és az Indometacinos kenőcs (úgy keverik ki a gyógyszertárba, erősebb mint pl. a Flector krém) - nekem nagyon bevált ez a krém. Egyszer annyira beállt a derekam, hogy megmozdulni nem tudtam, bekentük ezzel és fél óra múlva már azért sikerült felkelnem, pár nap alatt helyrehozott.
2013. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!