Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszerre szeretnék át állni,...

Tápszerre szeretnék át állni, mi a folyamat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen és gyorsan. 3 hónapos lesz a lányom.

Eddig is kényszerböl csináltam. Volt hogy már szoptatás alatt tiszta ideg voltam, mikor hagyja már abba.

Már mindent kipróbáltam hogy elfelejtse: cumi, mustárral kentem be, elegem volt.


2009. okt. 2. 07:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 A kérdező kommentje:
Csak az válaszoljon aki normálisan is tud.
2009. okt. 2. 07:52
 2/82 anonim ***** válasza:
68%

szia!


Semmi nagy kunszt nem kell hozzá, vagy elmégy a gyerekdokihoz és megmondod,lassan elapad a tejed, szeretnél átállni tápira vagy megmondod a gyógyszertárban, hogy ennyi idős a picid, most állsz át tápira, melyiket javasolja? (recept nélkül jóval drágább, úgyhogy az első variáció lenne jobb) Nekem ténylegesen elfogyott a tejem , ezért álltunk át 3 hónaposan. Beba Start aktív H.A. , amit mi "eszünk". A babám szereti, hasa nem fáj tőle.

2009. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 anonim ***** válasza:
Hát, ilyen influenzás időben én kivárnám a hat hónapot, aztán decembertől szépen átállsz, beszéld meg a gyermekorvossal, melyik lenne a babádnak a legoptimálisabb tápszer. Bírd még ki egy kicsit, tudod, jön a tél. Amúgy én megértelek, nem mindenkinek olyan felemelő a szoptatás.
2009. okt. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
hát igen én s köztük vagyok akinek egyáltalán nem felemelő élmény ez az egész dolog.
2009. okt. 2. 08:05
 5/82 anonim ***** válasza:
68%
nekem is kínszenvedés volt, tudom miről írsz egyébként. Néha már legszívesebben sírtam volna. Nagyon fájt, kisebesedett, a baba mohón evett, ha nem jött rendesen tej, jött a sírás...visszaraktam, megint sírás. Szóval tudom , miről írsz. De azt is teheted, hogy kiegészíted csak a tápszerrel, pl.s lefejed a tejedet,cumisüvegben odaadod és amennyi az ő kis adagja annyival hozzápótolsz a tápiból utána. Egy ideig (míg végleg el nem apadtam) ez is jó megoldás volt nálunk. Az anyatej tényleg érték, jó ha van. De ha más megoldás nincs, a tápit is "telenyomatják" vitaminokkal...
2009. okt. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
73%
Inkább vedd el tőle tényleg egyszerűen és gyorsan. Na de mustár? Szegény gyerek.
2009. okt. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 anonim ***** válasza:
92%
Akkor miért nem fejed és adod oda üvegből?
2009. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/82 anonim ***** válasza:
52%
Totalisan megertelek, nekem is kinszenvedes volt a szoptatas. Amit tehetsz, hogy elmesz es veszel tapszert, meglatod, hogy elfogadja vagy nem. A lanyom azonnal elfogadta es veget ert a kinzo idoszak.
2009. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 anonim ***** válasza:
39%
De jó hogy nem csak én vagyok így ezzel a szoptatással kapcsolatba,.olyan nőietlen...szopis melltartó,folyik,elég neki?(főleg este)miért mondják hogy jó?ALIG VÁROM GYÜMÖLCSÖT MEG FŐZELÉKET IS EGYEN...meg ez a fejés??tiszta depi...
2009. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/82 anonim ***** válasza:
anyatejes a babám 2.5 hónapos mégis náthás lett...biztos nem vigyáztam rá,nem?egész nap én vagyok vele....
2009. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!