Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Igény szerinti szopizo babákat...

Igény szerinti szopizo babákat óránként megkináljátok cicivel ebbe a pokoli hőségben?

Figyelt kérdés

én nem adok vizet teát semmi ilyet csak cici

4 hos


2013. jún. 20. 11:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
illetve ti anyák hány liter vizet isztok mert én 5 litert kb
2013. jún. 20. 11:28
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
4 hósnak már nagyon szüksége van a folyadékra is. Adj neki mellé vizet mindenképpen, ha nem üvegből akkor pohárból, kanállal, stb.
2013. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Van, hogy akár félóránként is, de 1-1,5 óránként biztos.

6 hónapos múlt a lányom, kizárólag tejet iszik.

Ha van elég tejed bőven, nem kell neki semmi más folyadék melegben sem.

2013. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Én adok vizet a babámnak és iszik minimum fél óránként, de van hogy hamarabb is. Ha te nem vagy hajlandó vizet adni neki, akkor kénytelen leszel megszoptatni akár naponta 30-szor, ha nem akarod hogy kiszáradjon. Ja, és még közel sincs pokoli hőség. Még csak június van.
2013. jún. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Én kínálom melette folyadékkal, ilyen hőségben KELL.
2013. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem száradt ki egyik gyerekem sem, pedig csak ciciztek ilyen melegben. Nappal kevesebbszer, éjszaka többször. Most 5 hós a kislányom, és nem adok neki vizet, mert van elég tejem.

Jól érzi magát, jól néz ki, hízik, kutacsa nem horpadt, szóval szerintem nem fog kiszradni víz nélkül.

2013. jún. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Nem az volt a kérdés, hogy a te gyereked jól érzi-e magát víz nélkül, hanem hogy óránként meg kell-e szoptatni a babát.
2013. jún. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

Ha az volt a kérdés, akkor te mit foglalkozol azzal, hogy én mit írok?

Ha a kedves kérdezőnek haszontalan a válaszom az neked miért fáj?

Úristen! Az ilyenek miatt megy el az ember kedve attól, hogy bárkinek is válaszoljon!

2013. jún. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Már ne is haragudj, de te kezdted, hogy mások válaszára reagálsz, mert amit írtál annak semmi köze nem volt a kérdéshez. Ha te reagálhatsz többek között az én válaszomra, akkor nehogy már én ne reagálhassak a tiédre. A válaszolástól pedig nem én vettem el a kedved, mert már előttem sem a kérdésre írtál.
2013. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig nem értem, miért fáj neked! Nem tehetek róla, ha rossz napod van! De, hogy megnyugodj: én nem szoptatom óránként az 5 hós babámat, hanem, amikor kéri. Ez igen változó. Mielőtt kimegyünk az udvarra megkínálom cicivel, miután bejöttünk, akkor is megkínálom.
2013. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!