Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hányszor szoptatod egy nap a...

Hányszor szoptatod egy nap a 7 hónap körüli babádat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 9. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

8 hónapos lesz a héten

már hozzátáplálok ezért nem kizárólag csak anyatejet eszik

de úgy nappal 1-2 szer szopik és este fürdetés után


most nyűgös ezért többször mert jön a foga és a cici nyugtatja,de amúgy elvan szopi nélkül is

de nekem rengeteg tejem van nem tudom hogy fog történni ez az elválasztás..

persze még azért akarom szopiztatni egy ideig

2013. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5-ször szopizik egy nap, néha 6-szor.

Napi 1-szer vagy 2-szer eszik más ételt.

2013. júl. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen nekem is sok a tejem. Ő is naponta 4-5 szopi, egy-két hozzátáplálás, mondjuk már sokmindent kóstoltattam vele, kifli, babapiskóta, keksz...

Éjjel is még 2-3 alkalommal kel cicizni, nem tudom hogyan fogom lecsökkenteni a cicik számát, azért jó lenne már nem úgy tologatni a napi programokat, hogy két etetés között azon vaciláljak menjünk e ide-oda stb.

És az orvos is azt mondja, max napi 3 cici bőven elég már neki... Dehát mit csináljak, cicifüggő fiam van :)

2 alsó foga kijött már, szóval nem is csak a nyugtatás miatt csinálja.

7,5 hós lesz jövöhéten

2013. júl. 12. 08:12
 4/4 kudos ***** válasza:
szoptasd boldogan. ez a legjobb :)
2013. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!