Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki igény szerint szoptattak...

Aki igény szerint szoptattak éjjel együtt aludtak baba legalább 4 szer szopcsizik még mikor tennéd külön szobába?

Figyelt kérdés
Párom nagyon el van tévedve ha azt hiszi 6 honaposan átteszem a babát külön szobába ugy hogy többször szopcsizik még a lányom
2013. júl. 27. 06:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Nos, en igény szerint szoptattam, a gyerek viszont soha nem aludt velem, a saját szobájában volt.

OFF Ez a "párom nagyon el van tevedve, ha azt hiszi" szöveg elég lekezelő. Nem csodálkoznék, ha nem lenne hosszú életű a kapcsolatotok ilyen hozzáállással, mint a tied.

2013. júl. 27. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a saját ágyukban aludtak éjjel az első szopiig - utána mellettem

nem igazán azért mert én így akartam hanem elaludtam szopi alatt

:-)


akkor tedd át ha már éjjel nem szopizik ki tudja lehet 6 hónaposan már nem kell neki


de tényleg lekezelő amit a férjedről írtál már ne haragudj de szépen kedvesen is el lehet ezt mondani neki megbeszélni nem csak leugatni

2013. júl. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
elnézést a modoromért csak felcsesztem az agyam reggel
2013. júl. 27. 07:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 hónaposan tettem végleg külön szobába (előtte is volt neki, de kb. csak dísznek, mert rendszerint velünk aludt). Akkor még rengetegszer szoptattam éjjel, csak besokalltam, szerintem magától soha nem hagyta volna abba.
2013. júl. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a parodat ismeg lehet érteni, gondolom dolgozik, éjjel szeretne aludni....
2013. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
alszik eszik cicizik éjjel nem sir
2013. júl. 27. 08:56
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

De akkor sem tudom mindenki nyugodtan aludni a baba mellett, mert figyelni kell ne feküdjön rá, ne üsse meg a kezével ha fordúl...

Nem olyan pihentető egy dolgozó embernek az alvás babával egy ágyban, mint neked, aki egész nap otthon vagy, akkor ülsz le, pihensz, amikor akarsz

2013. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

Nálunk a párom ment külön szobába.

Nem ezen múlik a kapcsolat (vagy ha igen, hát...)


Szóval beszéljétek át, hogy tud nálatok működni.


Nem tudom, mekkora a baba.

A második félév éjszakái sokszor mozgalmasabbak, mint korábban (fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs szorongás)


A fiam 17 hónaposan választottam el éjszakára (akkor jött vissza férjem a nagyágyba), a kicsi aludt mellettünk a kiságyba. 3 éves korában jött kistesó, ő ment a nagyágy másik oldalára.

3 év 4 hónaposan a nagy önként saját elhatározásra átköltözött a gyerekszobába, azóta is ott van. (mondogattuk neki, hogy a nagyok ott alszanak, aztán egyszer csak nagynak érezte magát és nem is jár át éjjelente).

Aztán a kicsi fél éves kora körül egyre gyakrabban ébredt, apa kiment. Most 16 hónapos, érik az éjszakai elválasztás.

Azt hiszem, ő hamarabb fog átkerülni a gyerekszobába, hisz nem egyedül lesz már ott, hanem a bátyjához megy majd.


Ehhez persze az kellett, hogy a férjem is egyet értsen, ne vegye kirekesztésnek. Általában az első ébredésig vele vagyok, aztán megyek a kicsihez.

2013. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

2 évesen tettem külön szobába.

Először úgy terveztem, hogy rögtön külön szobába teszem, de baromi fárasztó volt éjjel 4-5 alkalommal átmászkálni, megetetni, aztán elringatni (ha leraktam, csak ordított), vigyázni, hogy ne ébredjen fel, ha leteszem, ha felébredt, akkor pedig kezdeni mindent elölről... Úgyhogy magam mellé vettem, és a páromnak is mondtam, hogy én nem fogok szaladgálni, és ha zavarja, akkor inkább átköltözök a kicsi szobájába. De nem zavarta. :)

2013. júl. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én babám is igény szerint szopizik,éjjel többször is,de külön szobában van az első perctől fogva,csak hajnalban viszem át magunkhoz.Még csak 5 hónapos lesz,de szeret minket kitúrni,kell neki a tér:) Nekünk így kényelmes,félnék,hogy összenyomom.(ja,ő sem sír,eszik és alszik tovább)
2013. júl. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!