Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy hidaljam át a problémát?

Hogy hidaljam át a problémát?

Figyelt kérdés
Majdnem 5 hós a fiam, eddig elég volt az anyatej neki, csak esténként pótoltunk. De néhány napja hirtelen csökkenni kezdett a tejem, és már nem elég neki. De a gyümölcsöket meg épp csak kóstolgatni kezdtük. Kezdjek napközben is tápszert adni neki? Vagy tejpépet? Amikor nem elég neki a tejem...
2009. okt. 27. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megengedheted magadnak, akkor vegyel neki uveges bebietelt. Aztan szepen lassan kezdd el neki a krumplit, sargarepat, mindent...stb.

Ne felj etetni!!! En inkabb gyumit, zoldseget adnek neki mint tejpepeket.

2009. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is így jártunk. Én inkább elkezdtem hozzátáplálni. Napközben 1 étkezést kiváltottunk zöldséggel, gyümivel vagy főzelékkel, vacsira pedig tejpépet kap. Nagyon szereti az új ízeket, holnap lesz 5 hónapos.
2009. okt. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképp adok majd neki rendes ennivalót, de azért az még odébb van. Eddig csak egy kis almát meg barackot kapott, és még néhány hét, mire egy egy étkezést ki tudok váltani gyümivel, főzelékkel. Addig kellene megoldanom.
2009. okt. 27. 17:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 5 hónapos babának mág a fő tápláléka a tej, vagy az anyatej vagy ha nincs, akkor a tápszer.Iszod a szopis teát?
2009. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én még várni akartam a hozzátáplálással, mert eddig volt tejem, ezért is csak most kóstolgatja az új ízeket Hirtelen jött, hogy apadni kezdett a tejem. Persze küzdök hogy legyen még.
2009. okt. 27. 18:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy hirtelen nem elég? Mindegy. Hívj telefonon szoptatási tanácsadót: www.szoptatasert.hu

A kevesebb tejből is lehet néhány nap alatt is többet csinálni. Addig is, szoptass az eddiginél gyakrabban, és hagyd komfortszopizni vagy kezdj el szopi után fejni.

2009. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem először vannak gondjaink a szoptatással,így már van tapasztalat. És hogy honnan tudom? Eddig napközben jól lakott, evés után elégedett volt jókedvű, nem sírdogált és kért enni sűrűn. De mostanra már reggel sem elég neki. :( Nyugtalan ,sír, és nem is nagyon nyugszik meg. Folyton cicit akar, de hiába teszem rá, nem jön semmi. :(
2009. okt. 28. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!