Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nyíregyháza környékén hol...

Nyíregyháza környékén hol tudom el/leadni a fölösleges anyatejet?

Figyelt kérdés
Naponta legalább 4 dl a plusz, sajnálnám kidobni, és már nem fér a fagyóba.
2009. nov. 1. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos sehol.Én kb.3 hónappal ezelőtt kerestem átvevő helyet,de nincs.Szólj a védőnődnek hátha tud tejtestvért a babádnak.
2009. nov. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt fogom tenni.

Azért szomorú, hogy egy megyeszékhelyen nincs ilyen hely, pedig biztos lenne rá szükség...

2009. nov. 2. 08:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, Mátészalkán tudod csak így leadni a tejcsit. A védőnő valóban jobb ötlet. A nagynéném is a településrőlé hordta egy másik anyukától a saját fiának az anyatejet, mert neki sajnos nem volt.
2009. nov. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A védőnőm lehangolt. Azt mondta, hogy nem foglalkoznak vele, mert túl macerás. Még kiskutya sincs a közelben, pedig neki is szívesen adnám....:(
2009. nov. 3. 16:25
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyiért adnád?

Tudod teljesen sterilen tárolni?

Nyíregyházi vagy?

2009. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello , én is adnék le, nyíregyházi vagyok. Nem tudjátok, hol lehet itt bevizsgáltatni?

NYÍRBÁTORT tudom legközelebb, ahol le lehet adni.

2017. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!