Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Honnan tudtad előre, mekkora...

Honnan tudtad előre, mekkora méretű szoptatós melltartót vegyél?

Figyelt kérdés
Készülődöm, egyelőre fejben, hogy miket vigyek majd a kórházba. Még nem vettem új melltartókat, még épp rám jönnek a régiek, 30 hetes vagyok. Viszont szeretnék beszerezni egy-két szoptatós melltartót. Honnan tudjam, mekkorát érdemes vennem? Elég tekintélyes melleim vannak, eddig nem tapasztaltam jelentősebb méretváltozást rajtuk, de ki tudja... első babás vagyok, nem tudom, mire számíthatok. Ti mi alapján döntöttetek?
2013. szept. 9. 09:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt megszületett az első gyerekem, én azt hallottam "általános szabályként", hogy akinek a terhesség alatt nem nő meg különösebben, annak tejbelövelléskor jókorát nő, akinek meg terhesség alatt is megnő, annak utána már csak egy kicsivel lesz nagyobb.

Én is csak bementem egy boltba, és találomra vettem kettőt.


Nekem három gyerekem van, és az a tapasztalatom, hogy a három gyerekkel sem egyforma a méret. Az a melltartó, ami első gyerekkel jó volt, az másodikkal meg harmadikkal túl nagy volt.

Nekem valahogy egyre kisebb lett a mellem. Nekem alapból kicsi, így most a harmadikkal már rövid idő után sportmelltartót hordtam és csak felhúztam, mert a legkisebb szoptatósból is kiestem...


Én azt javaslom, hogy kettőnél többet ne vegyél, a többit meg megveszed, ha megvan a baba és látod a méretet.


A kórházi napokban legtöbbször még nem lövell be a tej, addig én nem is hordtam melltartót (bár nekem kicsi ugye), és otthon kezdtem csak hordani.

2013. szept. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Akkor látom, nem én vagyok tájékozatlan, hogy nem találtam erről infót, hanem ez tényleg ennyire kiszámíthatatlan dolog. Köszi mégegyszer! Akkor meglátjuk, mi lesz :) :) :)
2013. szept. 9. 09:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én vettem, és kicsit lett szoval mindenképpen szülés után kb 3 honappal érdemes csak beruházni rá.
2013. szept. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is csak akkor vettem amikor belövellt a tej. Addig sportmelltartót használtam. Terhesség vége felé 90C-s kellett, szoptatáshoz meg 80D-s.
2013. szept. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem vettem szoptatós melltartót. Ormótlan, nincs tartása, szerintem felesleges. Éjjel sport melltartót használok, nappal a szokásos push-up melltartókat. :) Tökéletes.
2013. szept. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!