Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akinek kezdetektől kevés volt...

Akinek kezdetektől kevés volt a teje, az hogyan szaporította?

Figyelt kérdés

Azokra vagyok kíváncsi, akiknek az elejében sem volt sok teje, nem akiknek vmiért csökkent. Hogyan szaporítottátok? Mennyi volt? Mennyi lett?


Már próbáltam: teák, köménymagos leves, de iszonyat szélgörcse lett a babámnak tőlük. Homeopátia 3 féle( urtica, alfaalfa, ricinus), More milk, gyakori fejés (óránként), sok pihenés, segítségem mint a tenger.


Mit tehetnék??? Kérlek ne írjátok, hogy tegyem mellre a babámat gyakrabban, mert ennél többet nem lehet és kikészülünk mindketten, ő az éhségtől, én az ordítástól. 2 hós a babám


2009. nov. 4. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
mi az a tejláz???
2009. nov. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az elején volt olyan szoptatás, hogy 0 g-ot evett, aztán felkúszott kb 40-50g-ra, de kevés volt. Nálam sem működött a baba, mint szaporító, valószínű azért amiért nálad sem (ordítás, kínlódás. Kipróbáltam mindent (homeopátia, óránkénti fejés, köménymag, laktoherb), de nem vált be, kellett tápszerrel pótolni. Viszont utána kaptam Herbalakt teát (ugyanaz gyártja mint a laktoherb-et, de ez nem filteres, hanem teafű)ez segített, és a kicsi pocakja sem fájt tőle. Most három és fél hónapos, és már nem kell neki tápszer, elég a tej, és csak este fejek, hogy biztonsági tartalék legyen. Most gond nélkül megeszik váltott mellből 120-140ml-t:) Több eddig nem kellett, de ha kell, akkor iszom a teát. Esetleg te is kipróbálhatod, hátha beválik.
2009. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!