Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » El van záródva az egyik...

El van záródva az egyik tejcsatornám, de nem találom hol kéne megnyitni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még nincs begyulladva, de nem szívesen várnám meg. Tele van a csatorna, látszik h végigfut mint egy kemény ér, csak nem kék. Sebes volt a cicim, lehet benőtt?

2013. szept. 17. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad rá a meleg vízes zuhanyt, masszírozást?
2013. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is jártam így.

Kezd el masszírozni a mellbimbód irányába.Jó erősen,ahogy nyílik majd a csatorna,elkezd folyni a tej a melledből.

2013. szept. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ezen már túl vagyok. Nagyon bedurranós a mellem. Már 9 hós a kislányom és még mindig így járok. Viszont ilyen sose volt még. Egyszerűen az a csatorna feszül, és nem akar kinyílni sehogy a bimbómnál. Már fáj az egész mellem.
2013. szept. 17. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

No, moss kezet alaposan, készíts elő egy steril/sterilizált tűt, és kapd elő a cicidet. Fejj ki egy kis tejet, elég pár csepp, csak, hogy a tejcsatornák előtűnjenek. Nézd meg a mellbimbódon az elzárt területhez közel eső csatornák közül nem látsz-e egy tűhegynyi pici fehér valamit (tejkő). Azt próbáld meg onnan körömmel vagy tűvel egy kicsit megpiszkálni, hogy elmozduljon.


Nekem kb. két/három hetente volt ilyen, nekem tejkő okozta .

2013. szept. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!