Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt valaki tejserkentésre...

Használt valaki tejserkentésre Bioptron lámpát? Segít?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 21:04
 1/6 xStefix ***** válasza:

Nekünk van làmpànk, de nem emlèkszem, hogy a leìràsban szerepelne, hogy tejserkentèsre is jò..

A tejet vagy hormonàlisan lehet növelni (pl. homeos bogyòk, akire hat), vagy a mell alapos ès gyakori kiürìtèsèvel. Ez utòbbi inger szabàlyozza leginkàbb a mennyisèget.

Pròbàltad màr a gyakori szopit, nem vàlt be?

2013. szept. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Valóban, a leírásban nem szerepel, de olvastam, hogy a fényágy tejserkentő hatással bír.

Ezért gondoltam, hogy talán ha csak a mellem lámpázom, hasonló lesz az eredmény. Szerinted?

2013. szept. 25. 11:55
 3/6 xStefix ***** válasza:

Na ezt meg én nem hallottam még... Tudsz adni valami forrást, hol olvastál ilyet?

Hát, a fény tényleg sok mindenre jó lehet, ezt aláírom. De hogy csak ez több tejet tudna termeltetni, erre így hirtelen azt mondanám, hogy nem hiszem. Ha gondolod, utána tudok esetleg kérdezni a szakiknál, mit tudnak erről.

2013. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Megköszönném. :)

[link]

2013. szept. 27. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztem ha tejserkentés a célod, akkor próbálj olyan dolgot ami bizonyítottan növeli a tejmennyiséget. Nekem van egy kapszula ami nagyon bevált, ánizs és édeskömény hatóanyag kivonatot tartalmaz és nem is drága.
2013. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xStefix ***** válasza:

Érdekes a link... Tudod, én is hiszem és látom is, hogy a polarizált fény működik, de megmondom őszintén, nem tudom, hogy higgyek-e ennek a konkrét dolognak. Persze nem lehetetlen, simán beválthat, de én is a "klasszikus" segítők közé tartozom, vagyis úgy tartom, hogy enélkül is sikeres lehet a tejszaporítás. Egy sor olyan szintén megbízható, bevált és ingyenes! módszer, tipp létezik, amik növelni tudják a tejmennyiséget. Magáról az alap szoptatási gyakorlatról, az igény szerinti szopiról nem is beszélve. (Persze nem tudom, te ezek közül mit próbáltál már ki.)


Nem akarnék most ebbe nagyon belemenni, mert nem ezt kérdezted, de tudd, hogy a tejtermelés megfelelő működése anyai részről nagyrészt a lelki állapottól, a kiegyensúlyozottságtól, a hangulattól függ (ha egyébként testileg minden jónak tűnik). A különböző tejserkentő szerek (tea, bogyó, étel, ital) és módszerek lehetnek időnként és egyénenként hatékonyak, de én úgy tanulom, hogy ezek leginkább pszichésen tudnak ténylegesen hatni. Vagyis, talán inkább az a gondolat (és az ebből adódó megnyugvás) lendítheti meg a termelést, hogy "lám, én még ezt is megtettem a szopiért". Természetesen ez is nagyon fontos, sőt, ez az alap a sikeres szopihoz (ti. a tejtermelő hormonok a relaxált állapotot "szeretik"), de ezt természetes úton, minden jelentősebb plusz befektetés nélkül is jó eséllyel el lehet érni.

Remélem, érthetően írtam.

2013. szept. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!