Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet Atkins...

Szoptatás alatt lehet Atkins diétázni (persze lightosabban mint elvileg kéne)?

Figyelt kérdés
Csak az válaszoljon aki tudja mi az az Atkins diéta.köszi
2009. nov. 7. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a ligh-osabb kifejezésen azt érted, h' nem tartod be a 4 szakaszt, ill. nem vonod meg magadtól a gyümölcsöt és a zöldségféléket az elején sem, akkor lehet vele eredményeket elérni anélkül, h' a szoptatás rovására menjen. De jó szívvel nem tudom ajánlani, mert laikusként nem biztos, h' meg tudja az ember találni a helyes arányokat. Én abban hiszek, és most már öt éve tapasztalom is, h' az ember szervezetének mindhárom fő tápanyagtípusra (szénhidrátok, zsírok, fehérjék) napi szinten szüksége van (ezért nem tartom a 90 napost sem helyesnek). Számomra az Update módszer testesíti ezt meg, ill. érdemes tanulmányoznod a GI diétát is. Egyébként kilenc hónapig szoptattam. Tehát a szénhidrátmegvonást nem tanácsolom, de a finomított szénhidrátok elhagyása, és napi fél óra intenzívebb mozgás nálam nem befolyásolta a tej mennyiségét ill. minőségét. Minden jót!
2009. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan így értettem a lightos szót.Mivel 4 éve 20 kgot fogytam le 2 hónap alatt az Atkins diétával Én abban bízom ez ismét sikerülni fog (max + - 2kg ingadozott a 4 év alatt).Egyértelműen több időre lesz szükség mert óvatosabban kell a fontossági sorrend miatt :).Köszi
2009. nov. 7. 08:39
 3/4 anonim ***** válasza:

nem javasolt a terhesség és a szoptatás alatt. ha közel vagy a kórházhoz, menj be, kérj isőpontot a dietetikusnál, ő biztosan segít, ez a feladata, és ingyen összeállít egy biztonságos, személyre szabott diétát, ami figyelembe veszi, hogy szopiztatsz.


ne csináld, mert a változtatásokat senki nem ellenőrzi és a szétválasztós diéta nagyon hamar tápanyaghiányhoz evezethet egy csecsemőnél.


ha fogyni szeretnél, akkor tornázz, egyél kevesebb édessséget, fehér lisztet. fogyassz minél több nyers zöldet, gyümölcsöt.

2009. nov. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazatok van,egyenlőre marad a torna , sok gyümi ,süti helyett:).Köszi
2009. nov. 7. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!