Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Miért sír szoptatás közben a...

Miért sír szoptatás közben a 7 hós babám?

Figyelt kérdés
A napokban többször előfordult már, hogy az egyébként jól evő fiam szopi közben sírt.A tejem biztos, hogy elég neki, mert olyankor mindig ellenőrzöm, hogy van-e még a mellemben.(Egyébként délben már kap főzeléket is- de persze utána szopizik is.) Nagyjából amióta ez van, azóta nem vagyok valami jól, mára egész lebetegedtem- talán ezt érzi? Már nem tudom, mire gondoljak!
2009. nov. 8. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy jön a foga és amikor megszívja a cicit, akkor belehasít a fájdalom az ínyébe
2009. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!Lehet akár a foga miatt is, bár a többinél nem volt ilyen gond.(most jön a nyolcadik)

Mi lehet még?

2009. nov. 8. 11:18
 3/4 anonim ***** válasza:

esetleg ha lázas vagy, akkor a tej is melegebb, mint amit megszokott, lehet, hogy az íze is más

az is lehet, hogy a hozzátáplálás miatt van, ha nemrég kezdtétek - pl ha eszik főzit és ráeszik, akkor megfájdul a pocakja tőle (nem minden zöldségnél, de pl a fiamnak sütőtök és egyből tej az garantált pocakfájás) - próbáld ki, hogy adsz főzeléket és hagysz egy óra szünetet és azután szoptatod meg

2009. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második hozzászólónak is köszi!
2009. nov. 9. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!