Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egyik napról elapadhat a tej?...

Egyik napról elapadhat a tej? Bővebben éent

Figyelt kérdés

Szisztok!

11 hetes a babám. Tegnap délutánra alig volt tejem és ma is ez van. Mitől lehet ez? Mit csináljak hogy visszahozzam a megfelelő mennyiséget?

köszi a segitséget


2009. nov. 9. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg praktika és módszer van.

1. tedd minél sűrűbben cicire, hogy meglegyen a megfelelő inger

2. szopi után fejd kia maradékot, hogy üres legyen a melled, ezzel serkentve a tejtermelést

3. igyál sok folyadékot, egyél rendesen és pihenj

4. alkoholmentes sür, rántott levesek, főzelékek

5. homeopátiás szerek és szoptatós teák

és még sorolhatnám....én mindet kipróbáltam, semmi nem segített.

sok szerencsét:)

2009. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szoptasd sűrűbben, akkor a szervezeted azt a jelzést fogja kapni, hogy többet kell termelnie. A babád a legjobb tejserkentő :))) Ha jelez, hogy éhes, adj neki, így néhány nap alatt elegendő mennyiség fog termelődni. Lehet, hogy néhányan megköveznek, de inkább addig ne adj pótlást, mert akkor jól fog lakni és nem fogja stimulálni a melledet, így nem termelődik több tej sem. Vannak különféle tejserkentő módszerek, mindenkinél más a favorit. Pl. homeós Urtica urens Ch5, More milk kapszula, fejés, tejserkentő teák stb.. Szerintem a babánál nincs jobb tejserkentő... Ja! És pihenj többet addig, míg újra elég nem lesz a tej!
2009. nov. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!