Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hetes babám anyatejes (bár...

3 hetes babám anyatejes (bár nem szopizik hanem fejem neki) +pótlást kap, de most tegnap de most tegnap reggel óta nincs kakis pellusunk, mennyi kamillateát adjak neki hogy legyen? Milyen gyakran lehet neki adni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 12. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
a tejes babaáknál az is normálos ha egy héten csak egyszer van kaki meg az is normális ha naponta 5 kaiks pelus van
2009. nov. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem teát ne adj neki, amúgy az én nagyobbik lányom 4 hetesen szokott vissza a kizárolagos szoptatásra, addig én is fejtem meg pótlást adtam

aztán azt mondta hgoy igenis szopizni fogunk 3 nap után sikerült:)))

2009. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
anyatejes babának nem kell semmilyen italszerű pótlás. Miért adod neki a kamillateát? Amúgy ha 3-5 naponta van széklete, az is normális.
2009. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első válaszolónak igaza van.
2009. nov. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul fogalmaztam bocsi, nem tea a pótlás az Milupa tápszer. A kamillateát azért gondoltam mert babáknál székrekedésre azt javasolják. Már több mint egy napja nézem ahogy kínlódik szegénykém csak nyomna meg nyomna de semmi néha egy-két puki és kész. Ezért érdekelt, hogy a kamillateát milyen gyakran és mennyit lehet egyszerre adni neki.
2009. nov. 12. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit nekünk a védőnő javasol, és be is vált: 1 dl kamillatea 1 kiskanál cukorral. Ez az adag segít neki, de csak egyszer add, ne rendszeresen!
2009. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fogalmaztál rosszul, értettük, hogy kakit szeretnél, ezért teáztatnál. Erre írtuk, hogy ha nem szenved, akkor normális, hogy nincs kaki.


Ha szenved, akkor adj neki teát (lehet Kamilla, Babapocak, vagy bármi hasonló), de ha nincs más tünet, csak az, hogy nincs kaki, akkor ne adj semmit, mert normális, ha akár napokig sincs kaki.

Nekem ikreknél az egyiknek 5 naponta, a másiknak napi 5 kaki. Ugyanazt az anyatejet isszák :-)) Egyszerűen ilyenek, de ez is változik náluk folyamatosan.

2009. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen az a gondom hogy szenved és nagyon sír ezért kérdeztem egyébként eszembe sem jutna a teáztatás.
2009. nov. 12. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!