Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig szoptattatok?

Meddig szoptattatok?

Figyelt kérdés
Itt most konkrétan arra gondoltok, hogy meddig CSAK szopizott a baba ! Mármint hogy nem evett mást csak anyatejet, esetleg evett naponta max 50g valamit. Mert az enyém már 7 és fél hónapos és még CSAK anyatejen él. Szerintetek gáz? MInden nap próbálom neki adni a dolgokat, gyümi, főzelék de nem mindig fogadja el és ha el is akkor csak nagyon keveset max 20g.Nem baj? Egyébként rendesen fejlődik, kiegyensúlyozott nagyon vidám kisfiú. A tietek meddig szopizott így, hogy a fő tápláléka anyatej volt!?
2009. nov. 15. 20:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Figyi, ha nem vashiányos, akkor neki nincs szüksége +vasra, ezt csak orvos döntheti el. Mindazonáltal én ekkor elkezdtem adni neki az Aloe Gel-t és hamar talpraállt, és ciciztünk tovább. Ha te fogyasztod a vasat az is jó, de abból pl. három hónap kell mire a Te szervezetedbe beépül, így nem tudom, hogy a tejbe mennyi minden megy át.A vörös húsokban (borjú a legjobb) rengeteg tápanyag van, de még a sima almában is van vas. Azt sem fogadja el?

Az enyém anno egy órát aludt, egy órát volt ébren, szóval ő nagyon lemerült hat hós korára.

2009. nov. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
49%
Bocs kérdező, offolok: Márpedig én is pánikbeteg vagyok, csak ha nagyon akarja az ember, akkor tudja szabályozni. Volt, hogy le kellett szállnom a buszról, mert nem kaptam levegőt, hányingerem volt stb. De másnap csak azért is visszaszálltam, és túléltem! Az a lényeg, hogy nem szabad kerülni a pánikot okozó dolgokat.
2009. nov. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!