Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » HOgy kell pontosan csinálni a...

HOgy kell pontosan csinálni a C fogást? Vagy hogyan lehet még gyorsitani a tejleadást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja nagyon nehezen indul be a tejleadásom. Olvastam itt a c fogásról de nem igazán megy az alapján. LE tudná irni valaki pontosan hogy kell csinálni? vagy egyéb ötlet a tejleadó reflex inditására?


2009. nov. 16. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem sem megy a C-fogás.

A közel két év szoptatás alatt volt pár időszak, amikor nehezen indult be a reflex.

Ami segíteni szokott: ellazulás, másra figyelés szoptatás közben (TV, olvasás, beszélgetés), meleg érintés, kellemes gondolatok (legjobb, ha erotikus :-), és mindenek előtt az, ha nem görcsölök rá, nem szabad arra figyelni, mikor jön már a reflex.

2009. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor ki volt akadva a babám, hogy nem jön elég gyorsan a tej, nekem az segített, hogy sétálva szoptattam, és amikor beindult a reflex, akkor leültem kényelmesen. (Nekem ilyenkor tépkedte a mellbimbómat, és kiflibe szorította a testét, nagyon ideges volt) Általában délután és este felé fordult ez elő, amikor már kevesebb volt a tejecske...
2009. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!