Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy így marad? Mitől lett elég a tej?

Figyelt kérdés
3 hónapos, 1 hetes a babám. Sokat szenvedtünk a szopival, a tejem viszont kevés volt.Egyre kevesebb tápit evett, inkább csak estére. 4 napja ivott utoljára 30 ml tápit. Azóta csak szopizik. Az éjszaka viszont nagyon sírt, a cicit nem fogadta el. Óriási erőt kellett vennem magamon, hogy ne keverjek neki tápot. Gondolom ha éhes lett volna, elfogadta volna a cicit, miután a párom hangjára, ringatására megnyugodott, szopizott. Mi a véleményetek, mert nekem már fóbiám, hogy éhes a gyerek?!
2009. nov. 16. 15:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, elég neki a tej. Ha éhes lenne akkor biztos sirna. Ne adj neki tápszert ha nem sir, mert attól csak hizni fog ha plusszba adsz neki ha már egyszer jóllakott. Nekem is ezt tanácsolták. Valószinü hogy elérte azt a kort, mikor már nem eszik úgy mint újszülőtt korban, nyugodtabb lesz és a súlya sem fog annyit nőni mint akkor. Én is ezen aggódtam mikor 3 hónapos volt, azelőtt mindig kevés volt a tejem és mindig pótolni kellett. Már 2 hónapja nem nyúltam tápszerhez mert elég neki a tejem. Hogy miért sir szopi közben fogalmam sincs, nálunk is ugyanez megy mostanában, nagyon idegesit én is szeretném kideriteni.
2009. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!