Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a véleményetek? Ha éjszakai...

Mi a véleményetek? Ha éjszakai ébredéskor a visszaalvás cicin történik, kamaszkorban valóban a stresszet evéssel fogja levezetni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy éjjel fölkel, mert éhes, hanem mondjuk evés után 1 órával fölébred és hogy visszaaludjon, megetetik.

(Egy blogbejegyzésben olvastam.)


2013. nov. 9. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hülyeség
2013. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
baromság
2013. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Tessék?? :D
2013. nov. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
atyaég...
2013. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor már annak sokkal több értelme van, hogy étellel nem lehet se büntetni se jutalmazni mert evés zavarhoz vezethet. pl. akkor kapsz csokit ha jól viselkedsz--> felnőtt ként ha valami rossz éri akkor elkezd zabálni, hogy megjutalmazza magát az étellel. Na ez így nagyon leegyszerűsítve, de ez sem így működik azért. Evés zavarhoz elég sok tényező szükséges.
2013. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%
Ezt valaki tényleg komolyan gondolta???
2013. nov. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ami érdekes számomra, hogy egy szerintem értelmes, több diplomás anyuka írta ezt. Nyilván nem attól lesz valaki jó szülő, ha tanult ember, de azért ha ilyen kijelentéseket ír valaki, szerintem ne csodálkozzon, hogy butának titulálják.


Legalább megnyugtattatok, nem én látom rosszul a dolgokat. :)

2013. nov. 9. 17:56
 8/13 anonim ***** válasza:
Én egy könyvben olvastam ezt. De én sem hiszem el.
2013. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezek szerint akit igény szerint szoptatnak, azok mind evészavarosak lesznek? Mert az igény szerinti szoptatás pont arról szól, hogy a baba nem feltétlenül csak akkor szopik mikor éhes ha nem amikor közelségre, megnyugtatásra vágyik. És miért csak éjjel nem szopizhat puszta jóérzésből a baba? Nem volt még ilyen problémám, hogy éjszaka kajáláson kívül pluszt szopit igényelt volna a babám, de kizártnak tartom, hogy azért ne adnék neki cicit (holott tudom, hogy azt szeretne) mert felnőttként majd evészavaros lesz. No és ha cumit adok cici helyett (nem használunk cumit) akkor az nem számít, attól nem lesz evészavaros?
2013. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 xStefix ***** válasza:
100%
Nem kell messzire menni, a magát húde tapasztalt gyermekgondozónak tituláló Suttogónak is vannak ilyen szintű következtetései... Aki ilyet ír, annak gőze sincs a babák szopási igényéről ill. a pszichológiai hátteréről. És ha esetleg ilyen témában van diplmája, azt kicsit vissza kéne adni... legalábbis a továbbképzés elvégzéséig. :)
2013. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!