Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás mellett hogyan...

Szoptatás mellett hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
7,5hós a kisfiam, csak anyatejes.Cumisüvegből nem tud inni, szóval isten őrizz h elmenjen, v kevesebb legyen a tejem, mert nemtom mit kezdenék!Mégis nagyon le kellene adnom már a +kilókat, az önérzetem miatt is és mert rettenetesen fájnak a lábaim!Tanácsokat, ötleteket várok, h szabadulhatnék meg a kilóktól úgy h a tejcsim ne lássa kárát...:)meg a babám se!
2009. nov. 17. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Szoptatás alatt a +8 mellé még 3-at felszedtem.:(
2009. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

épp ma reggel határoztam el én is, hogy valamit kezdeni kellene magammal. Én most megpróbálkozom azzal, hogy tornázok hetente 4szer. Pilatestől elvileg nem lesz izomlázam. A terhességem előtt pilateseztem és akkor nem volt.

Meg próbálok a kajára odafigyelni, mert én is már 5 kilót híztam szülés óta (4 hónap:S)

2009. nov. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kondi terembe jártam, illetve Rubint Rékáz-tam. 1 hós volt akkor a fiam. Császáros voltam és 10 kg jött fel. 60 nal mentem szülni. Most 3 hós a gyerek és 48 kg vagyok.
2009. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És lapos a hasam mint a szülés elött, csík nélkül.
2009. nov. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

A szervezetedbe bejutott méreganyagok a zsírban raktározódnak el, ezért szoptatás ideje alatt nem javasolt a fogyókúra, fogyás, hiszen akkor ezek a méreganyagok "kiszabadulnak" a zsírszövetekből és a tejeden át a kisbabába jutnak.

Bírd ki a szoptatás végéig az ő érdekében.

2009. nov. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rajtam a szülés után hat-hét kiló plusz volt, a babám most hét hónapos, és húsz kiló van rajtam. :( Már rettenetesen megvisel, nemcsak az önérzetem, hanem az egészségem is, szapora pulzus, néha hirtelen gyors szívverés, állandó izzadás, és persze nekem is elviselhetetlenül fáj már a lábam. Én próbáltam fogyókúrázni, de ahogy mentek le a kilók, úgy csökkent a tejem is. És én is úgy tudom, ahogy az előző hozzászóló is írta, hogy a méreganyagok a zsírsejtekben raktározódnak, és ha azok bomlani kezdenek, ezek a méreganyagok bejutnak a tejbe is. Tehát most csak próbálom megfékezni a további hízást azzal, hogy odafigyelek, mit eszek. Így sem fogyok, de nem is hízok, stagnálok:(
2009. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogyózok,de nagyon sokat sétálunk babakocsival és attól kezdtem el szép apránként fogyni.A ruháimon veszem észre.
2009. nov. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!