Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kisfiam 6,5 hónapos. Első...

Kisfiam 6,5 hónapos. Első baba.6 hós koráig csak anyatejet kapott. Most már hozzátáplálunk. Kérdésem hogy meddig tart az az időszak amíg muszáj anyatejet adni neki nem elég a sima étel?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolultan fogalmaztam.Úgy érzem fogy a tejem és már nincs annyi.Ha pl.8 hósan elfogy akkor még fognak tápszert felírni vagy elég lesz neki a főzelék stb?

2013. nov. 12. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
1éves korig napi fél l tejalapú táplálék szükséges a babáknak, a megfelelő csontképződés miatt. Tehát ha 8 hósan elfogy a tejed, akkor még tápszert kell neki adni 1 éves koráig, utána pedig be lehet vezetni a bolti tejet.
2013. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy két étkezésnek kell tejalapúnak lenni egy éves koráig. Nálunk hajnalban és lefekvés előtt kap most már tejitalt. De ez lehet tejpép is ha a tápszert nem fogadja el.
2013. nov. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 13. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!