Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyucik. Tanácsot...

Timi0926 kérdése:

Szoptató anyucik. Tanácsot szeretnék kérni tejserkentés ügybe. Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 01:28
 1/8 JnéHN ***** válasza:

Urtica Urens 5 Ch homeopátiás golyó napi 2x5 golyó

Jó a laktoherb tea is

narancslé, madártej, rántott/köménymag leves (ki hogy nevezi) alkoholmentes sör.

De az első nemcsak nekem, de több ismerősömnek is nagyon bevált.

2013. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én laktoherb teát iszom, napi egy litert két filterből. urtica urens is van itthon, ha netán kellene. mellesleg azt vettem észre, hogy akkor van több tejem, ha jól belakmározok, amire általában sajna nincs időm...
2013. nov. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, mint előttem írták, ha többet eszek, több a tejem!


Nekem a homeós bogyó, a tea semmit sem segített, csal az ha ettem, eszek bőven.

2013. nov. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én az első 2 hónapban szinte le se vettem a babát napközben a ciciről, és ittam a Babylove Bio Mama szoptatós teát (DM) - a teát 3 hónapig ittam, azért hagytam abba, mert nem állt be a cici tőle, és folyton csepegett a tej :) (sokan mondják, hogy fáj a baba hasa tőle, meg apasztja a tejet, de arra nem gondolnak, hogy pont az édeskömény, ami a teában van, azt adják hasfájásra. az apasztás meg azért hülyeség, mert akinek elapadt, annak inkább a szoptatásról szóló tanácsadó oldalak által felsorolt hibák egyikére kéne gyanakodnia) :)

ezt az oldalt olvasd el, nagyon ajánlom;

[link]

2013. nov. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
citromos karamalz
2013. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szoptatás igény szerint, éjjel is, sok ennivaló, napi 3 liter folyadék, citromos sör.

Utóbbit ha megiszom, már bizsereg is a cickóm.

2013. nov. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
alkoholmentes sör,zabkeksz és sajnos szénhidrát (csoki,süti,keksz)
2013. nov. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, Karamalz malátaital (Rossmannban, Pennyben, azt hiszem Sparban is kapható) banán, ill. ha tartalmasan, és bőven ettem, ittam :)
2013. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!