Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám növelni a tej...

Hogyan tudnám növelni a tej mennyiségét? 5 hetes a kisfiam és csökken a mennyiség

Figyelt kérdés
Császáros vagyok, s valószínűleg ezért is nehezebben indult be a tej, viszont a kórházban úgy megkínoztak, hogy beinduljon, hogy kék-zöld foltokkal és sebes mellbimbóval jöttem haza, így akkor azt mondtam, hogyha még egyszer valaki hozzáér a cicimhez sikítva menekülök. Nos, ezáltal hogy az elején megnyugodjak nem tudtam a kicsit sem cicire tenni, mert annyira fájt, így csak a fejés maradt. Kézi Avant Natural-om van. Később viszont már a kisfiam nem akart szopizni, mert hamar megszokta a cumisüveget. A lényeg, hogy ezzel nálunk nem is volt gond, hogy végül így táplálom, viszont most már nem elég neki az a mennyiség, amit lefejek és szeretném valahogy növelni az adagot. Iszok laktoherb teát, meg eszem a homeos ricinus communis bogyókat, és emellett próbálok sokat inni, de így sem nő az adag. Ezáltal sajnos néha tápszerrel kell pótolnunk. Nos, bármilyen ötletet szívesen fogadok, aki volt hasonló cipőben, hogy aki csak feji a tejet, az hogyan tudja növelni a mennyiséget.
2014. febr. 4. 15:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
xStefix! Nagyon köszönöm Neked is a hasznos tanácsokat. Amiket eddig nem csináltam ki fogom próbálni, az ajánlott oldalt pedig mindenképp megnézem :)
2014. febr. 5. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!