Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 8 honapos kislanyomnal at...

8 honapos kislanyomnal at kell terjunk az anyatejrol a tapszerre de az a problema hogy meg sem akarja kostolni sem cumisuvegbol sem poharbol otlete?

Figyelt kérdés

2014. márc. 10. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet 1 hónapja, csak az én fiam 11 hónapos elmúlt akkorra, és kaphatott ízesített tápszert (milupa junior banános), mert a simát nem itta meg. de azzal is félálmában próbálkoztam cumisüvegből. úgy iszogatta, de reggel nem, meg lefekvés előtt se. a gond az volt, hogy elalvás után nem mindig ébredt és akkor nem ivott semmit. próbáld meg te is először félálomban itatni, hogy szokja az ízét. esetleg próbáljatok ki másfélét. sajnos elég drágák és zsákbamacska...vagy megissza vagy nem. sok szerencsét!
2014. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A cumisüveget nem akarja, vagy a tápszert? Nálunk ugyan ez a helyzet, 7 hós, kevesebb az anyatej és pótolni kellene illetve lassan tápszerre kellene áttérni, de nem veszi el. A cumit sem kapja be. Hetek óta kínlódunk.A kevesebb anyatejet más kajával pótlom, de az nem megoldás! Írd meg, ha sikerült valami, kíváncsi vagyok!Az ismerősömnek, 1 napi aktív bőgés után elvette és megitta a tápszert a gyerek mert olyan éhes volt..:(
2014. márc. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előző vagyok!Kíváncsi lennék, ennek a helyzetnek a megoldására mit tudnak mondani a szoptatási tanácsadók.Úgy látom, sok babánál gondot jelent a ciciről-cumira(tápszerre) való áttérés....!Valami jó ötlettel ők is szolgálhatnának, lehet h meg kellene kérdezni egyet!
2014. márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Snapette ***** válasza:
0%
Miért KELL áttérni az anyatejről a tápszerre?
2014. márc. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
a cumit es a cumisuveget soha nem fogadta el egyedul a csoros uvegcsebol es poharbol hajlando vizet inni a poharral probalkoztam de nem akarja belole a tapszert sot azota miota megkinaltam meg a vizet sem fogadja el, azzal is probalkoztam hogy almaban kinaljam meg de nagy orditas lett a vege es aztan nem akart tobbet aludni :( tanacstalan vagyok
2014. márc. 11. 10:47
 6/12 Snapette ***** válasza:
De elárulod, hogy miért KELL áttérni a tápszerre?
2014. márc. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De most még szoptatod?Csak át akarsz térni tápira?Mennyit szopik még?
2014. márc. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
egeszsegugyi ok miatt meg kell mutsenek es utana antibiotikumos kezelest fogok kapni sajna emiatt
2014. márc. 11. 16:43
 9/12 A kérdező kommentje:
reggeli cici delutan 1 max 2 alkalommal vacsorara es ejjel 2 alkalommal
2014. márc. 11. 16:44
 10/12 anonim ***** válasza:
2-es vagyok....!Nincs a közelben egy szoptatási tanácsadó, akinek van jó ötlete?Bár nem hiszem, h a cumisüvegre vvaló szoktatásról valamit érdemben tudnának mondani....:(Pedig látszik, h sokunknak fontos! Sajnos én is félek tőle, de egyszerűen nem kell mellre rakni, nagyon nehéz lesz....és addig fog sírni és olyan éhes lesz, h egyszer csak elveszi!:(
2014. márc. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!