Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet ez? Mi ez a csomó a...

Mi lehet ez? Mi ez a csomó a mellemben?

Figyelt kérdés
tegnap egyik óráról a másikra a jobb mellemen kívül lett egy fél tenyérnyi csomó! Nincs feltelve a mellem, az egyáltalán nem ilyen, illetve szoptatás vagy fejésre elmúlik! valószínű a masszírozás miatt már fáj is! Hiába szoptatom a fiam 8 hós lesz nem javul, megint fogzik éjjel borzasztó sokat cicizett és semmi! Nagyon meg vagyok ijedve hogy mi lehet ez vajon
2014. márc. 29. 06:09
 1/6 anonim ***** válasza:
az bizony tej. ugyan ez volt velem hétfő. csomó a mellben, viszont nekem fejésre nem jött ki semmi, csak a gyerek tudott némit kiszopizni. Nekem jött mellé láz is, de szerencsére egy nap alatt elmúlt az egész, mert nem hagytam abba abból a mellből a szoptatást.
2014. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mikorra tűnt el a csomó? közbe bementem a kórházba, mert nekem már a fiam se tudta szopni, ott megoldották, de még mnindig van benne pici csómó, és már eléggé fáj ahogy masszírozom
2014. márc. 30. 07:39
 3/6 anonim ***** válasza:
a csomó kb. 2 nap alatt tűnt el, masszírozással. Próbáld ki, hogy beállsz egy jó meleg zuhany alá és ott masszírozod. Nekem az segített sokat. Na meg párom, mert ő erősebben, meg máshogy tudta csinálni, mivel ugye máshogy fér hozzá
2014. márc. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát én péntek óta folyamatosan valasom a pelenkát rá, este mikor tusolok már kiázik mindenem legalább 20 percig masszírozom fejem, tegnap este miután elaludt a fiam is még sokat masszíroztam fejtem, nagyon sokat szopik, ennél többet már nem tudom szoptatni, szegény már teljesen tele van , nem is adok azóta neki mást,de nem akar elmúlni :/ amikor szopik meg masszírozás fejés akkor egy kicsit puhább de akkor is van csomó kb fél óra és megint olyan mint a kő , remélem valahogy nekem is hamarosan már eltűnik , kellemetlen feküdni is
2014. márc. 31. 07:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem kb2 hét volt mire teljesen elmúlt. Fejtem és szoptattam. A csomó miatt 2 mellből kapott és mindig a csomóssal kezdtem. De en a masszírozáshoz béna voltam, vagyok....
2014. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na szuper :) akkor nem esek kétségbe! de mintha már nekem is kezdene javulni, vagy felszívódni! akkor remélem ebből már nem lesz baj, aztán majd csak eltűnik most már! :)
2014. ápr. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!