Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Akik hagyták, hogy a babájuk...

Akik hagyták, hogy a babájuk maga válassza el magát azoknál mennyi idősen történt ez meg?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
11 hónaposan. Nekiállt szopizni, aztán inkább csak nézelődött, nem kellett neki a cici. Pár napig próbálkoztam, aztán inkább hagytam, hiszen egészen egyértelművé tette, hogy neki már erre nincs szüksége.
2014. márc. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
A nagy 9, a kisebb 10 hónapos volt. A nagy simán elutasította, nem volt hajlandó szopni és üvöltött, a kicsi harapott, röhögött és játszott. Egy pár napig próbálkoztam mindkettőnél, aztán abbahagytuk.
2014. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Elsőnél 10 hónaposan, másik kettőnél 11 hónaposan. Addigra már naponta 5 alkalommal mást is kaptak.
2014. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
9 hónapos volt a lányom, amikor eltolt magától és nem szopott tovább. Kb. még 4 hónapig volt tejem, de már nem tudtam szoptatni.
2014. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Kisfiam 1 éves múlt 2 napja, amikor már nem fogadta el, már csak este szopizott. (Valószínű az is közrejátszott, hogy ekkor 6 hetes terhes voltam az öccsével.)
2014. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek. Az én babám 11 hónapos reggel este szopizik még, de ő nagyon odavan még érte. :) De akkor lehet hogy hamarosan ő is abbahagyja majd. Már ő is négyszer eszik mellette.
2014. márc. 30. 19:02
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
A fiam elmúlt két éves, szóval én is szeretném tudni, mikor választja el magát.. :)) Nekem már ez kicsit sok, főleg hogy éjszaka is kelteget.
2014. ápr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jaj az már szerintm is sok :). Azért az én babóm legalább ejjel már rég nem szopizik.
2014. ápr. 9. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!