Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok és candidám van...

Szoptatok és candidám van most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltak gyanús tüneteim és vettem tesztet. A múlt héten pozitív lett, de nem hittem a szememnek. Ma is vettem, szintén pozitív. 8 és fél hónapos a kicsi lányom. Szigorú diétát kell tartani (ezt írja a net) de, ha már csökkentem a szénhidrát adagomat, azonnal kevesebb a tej. Volt valaki így?
2014. ápr. 24. 17:01
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Nem hüvelyi candida, hanem a vérből lett kimutatva :(
2014. ápr. 24. 17:05
 2/18 anonim ***** válasza:
21%

Milyen teszt mutatja ki a candidát?

Az egy gomba. Kezelni kell, és elmúlik.

Azon gondolkodtál már, hogy elmész orvoshoz, és íratsz gyógyszert?

Mégis milyen diéta mulaszt el egy gombás fertőzést???

2014. ápr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Ezt én sem értem, hisz azt a doki mondja meg és ad is rá kezelést. Nehogy már házi teszttel meg diétával akard bizonyítani illetve elmulasztani. Ha tüneteid vannak elmész a dokihoz aki elküld vizsgálatokra.
2014. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvassatok utána a candidának! Igenis diétával kell kezelni!
2014. ápr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem hüvelyi akkor milyen? Talán a mellbimbódon van? Nem èrtem. Canestent vegyèl az elmulasztja, nekem is szokott lenni kb 2-szer egy èvben, teljesen normalis, sok nönek van. Nàlam is akkor szokott kijönni amikor túlsàgosan nassolok, csokit!
2014. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
[link] hàtha valaki nem tudja mi is az!!!
2014. ápr. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van, aki nem tudja az ne irjon hozzá! Nekem a candidát a mandulámon és száj nyálkahártyán, és belekben mutatták ki! A canesten nem mulassza el!
2014. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Olyan írjon kérem, akinek volt. Nincs a bőrömön, a nyálkahártyámon. A beleimen van. Egyszerű a kezelése: diéta. De az annyira kemény, hogy a tejem félek, hogy rámegy. Vagyis biztosan :( Van valaki, aki szoptatás mellett csinálta?
2014. ápr. 24. 20:15
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Már 8 és fél hós a kislányod, nem újszülött, ha el is megy a tejed, nem lesz baja tőle. Épp itt az ideje a saját egészségeddel is foglalkozni. Ha pedig nem akarsz drasztikus diétába kezdeni, már azzal is sokat segíthetsz a szervezetednek, ha csokit, péksütit, zsíros kajákat mellőzöd az étrendedből.
2014. ápr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt/van... Igaz nem babázok.. A diétát fokozatosan kezd! Amugy esetleg egy orvos nem ártana mert nekem volt a torokban, mandulán és nekem volt rá ecsetelőm amit a doki irt!
2014. ápr. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!