Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Teáztassam 7 hetes kislányom?

Teáztassam 7 hetes kislányom?

Figyelt kérdés
Anyatejes! Mindenki azzal cs esztet,hogy adjak neki teát egy kis cukorral! A férjem is,azért mert sokszor csuklik és sajnálja. A babavizet nem szereti,pár kanál után kiköpi,ezért akarja neki adni a cukros teát. Én teljesen ellene vagyok és a védőnőm szerint sem kell neki adni. Miért adnám neki,ha rendesen eszik,jól fejlődik???????!!!!

2014. ápr. 24. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kérdésedben benne van a válasz!
2014. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem kell adni neki. Tápszeres babáknak szoktak adni, de anyatejesnek fölösleges. Ha nyár lenne és 40 fok akkor még megérteném, de ilyen időben, ha egyébként jól eszik, teljesen fölösleges.
2014. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Még annyit, hogy a csuklás teljesen normális egy ekkora babánál. Még csak most alakul át a gyomor és a rekeszizomzat a végleges formájára. Hosszabb folyamat, eltart egy darabig. Addig pedig a gyerek csuklani fog.

2014. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Józsi21 válasza:
37%

Nézd egy anyatejes baba is lehet szomjas!Kínáld meg teával CUKOR nélkül,ha megissza egészségére,ha nem kell neki úgyis visszautasítja!

Vannak kimondottan babáknak való teák.(Bár én csak a Mecsek teára emlékszem)

Szerintem!

2014. ápr. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kötelező teáztatni,sürübben teszed cicire ha pl zavar a csuklása....én akkor szoktam itattni ha tej lecsappan....vagy ha belázasodna :) 6 hóig csak cicit kap-kapnak.5 gyermekes édesanya.
2014. ápr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen se!

Én elhittem anyósomnak, hogy a nyári kánikulában teát is kell adni a babának, mert szomjas, és 4 hónapig szoptattam, utána jött a tápszer kiegészítés, 6 hónapos volt a fiam, amikor teljesen elfogyott a tejem...

Hülye voltam, hogy nem kértem segítséget, és beletörődtem a tápszerbe. Majd ha lesz még egy, akkor okosabb leszek.

Szóval cicit adj neki, semmi mást!!!!

2014. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem kell tea. Láttad volna hogy néztek rám, amikor elmondtam, hogy csak szopik. Ez engem egyáltalán nem tudott elbizonytalanítani! Nem kell tea, feltéve persze, ha eleget tud szopizni.
2014. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Szopik rendesen,még sokat is,éppen ezért nem értem minek a tea!

Utolsó elötti válasza,miszerint elmehet tőle a tejem,egyértelművé tette,hogy ha nem muszáj,semmiképpen sem szeretném teáztatni a lányom!Eddig sem akartam,csak érdekelt,hogy miért is lenne ez jó,de látom nem lenen sok értelme!

2014. ápr. 24. 22:40
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért ment el a tejem, mert tudod, kereslet-kínálat van. És mivel a tea is eltelítette a pociját valamennyire, ezért fokozatosan egyre kevesebbet szopizott, így egyre kevesebb volt a tejem.

Amikor meg tej+ tápszer volt, akkor hamar rájött, hogy a tejjel dolgozni kell, a tápszer meg könnyen jön az üvegből...

6-os voltam.

2014. ápr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem már 1 évesem van. Egyi
2014. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!