Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol lehet az anyatejet bevizsg...

Hol lehet az anyatejet bevizsgáltatni? Tápértékre!

Figyelt kérdés

Az antsz-t hívtam nem csinálnak ilyet,de nekem most mondta a védőnő h őket hívjam!

A probléma az hogy folyton rentgeteget bukik a lányom,ha anyatejet kap,inkább hány,mert még a foldön is tócsa van pedig én allok ő meg az ölemben van!Ezért mondták próbáljuk ki a tápszert azután soha nem bukik!

Most egyszer tej egyszer tápszert eszik!

Csak akkor tud elaludni ha előtte tápszert evett,anytejnél szinte fél óránként visítva sír még kajáért!Visszateszem cicire,vagy cumiból kap még,de nem elég!Majd eljön a tápszer idő,utána nyugodt alvás!Persze a tej után is majd leragad a szeme,bandzsít annyira fáradt!Teljesen el vagyok keseredve!

4 hetes baba anyucija


2009. dec. 29. 15:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,hál isten talltunk itt egerben szoptatási szaktanácsadót,sokat segített telefonon is de holnap el is látogat hozzánk!Remélem beválik!!!

Mégegyszer köszi

2010. jan. 1. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!