Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Korhazban mindket mellem...

Korhazban mindket mellem kisebesedett, azota bimbovedovel szoptatok, de igy is nagyon faj, fog ez javulni?

Figyelt kérdés
volt ohgy verzett is, azota a seb nagyjabol rendbe jott, kenem kremmel, kenem anyatejjel, hagyom levegozni. De minden egyes etetes elso percei alatt ossze kell szoritani a fogaimat annyira faj. Mennyi ido utan szamithatok javulasra?
2014. máj. 22. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Én alaposan bekentem bepanthennel és 3óra alatt rendbe jött. Annyi, hogy nekem nem volt véres stb, csak kicsit sebes és nagyon nagyon érzékeny és fájt!
2014. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csináld azt, mikor megszoptattad bal mellből bekened a bal melled és utána 3 óra mulva ugyis a jobb melledből szoptatsz, így végülis 5-6 órát pihen a jobb cicid.

Mert elvileg felváltva kell szoptatni.

2014. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapba telt, mire összeszoktunk. Sokaktól hallottam ezt a 3 hónapot, de reménykedjünk...:) Bimbóvédő is kidörzsölheti, néha próbáld azért nélküle is. Ha nagyon fáj, fejd le néha, kapja üvegből inkább. Fiam 2 hétig üvegből kapta emiatt, és nem volt gond visszaállnia cicire, de még bimbóvédőre sem.
2014. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Áhh vagyis a bal :D


Szoval mondok egy példát!


10 óra: Ball mellből szoptatsz. Szopi után bekened a ball melled.

13óra : Jobb mellből szoptatsz és akkor pihen a bal cici. Szopi után bekened a jobbat. :)

16 óra : Bal mellből szoptatsz, Addig pihen a jobb.... :)

2014. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a kórházban lett véres-sebes, a mellszívótól (korababám volt, fejni lehetett csak). Annyira kisebesedett, hogy a tej is véres lett, amit így nem adhattunk oda. Ott vettem gyorsan Medelás Purelan krémet, és azzal kentem vékonyan, és egy nap alatt rendbevágta! Annyit mondott még a csecsemős, hogy úgy kenjem fel, hogy előbb egy kis anyatejjel dörzsölöm be a sebet. Amikor meg már a baba sebesítette ki, a váltogatós módszerrel, amit előttem írtak, 3 óra alatt hoztam rendbe. Szóval kenni kell mindenképpen, ha nem pont ezzel, akkor másik 100%lanolinos cuccal, többféle is van.
2014. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét gyerekemnél sebes volt, vérzett és szenvedés volt a szoptatás eleje. A bimbóvédő nem javított a helyzeten. Én is csak kenegettem. Viszont én sosem tudtam váltott mellből szoptatni, mert mindig nagyon megtelt mindkét mellem és nem bírtam volna ki a következő etetésig. Így kb 2 hét alatt jött rendbe teljesen. De akkorra már egy kicsit se fájt.
2014. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,kentem bimbóvédő krémmel.anyatejjel,egész éjjel ,sőt nappal is kint "lógattam" a melleimet,de csak 2-3 hét alatt jött rendbe,azóta már élvezetes a szoptatás! (bimbóvédőt próbáltam,azzal is fájt,így én nem szórakoztam vele,mert a babának így nehezebb)
2014. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Valtott mellbol szoptatom. Es neha fejem mert nem uriti ki teljesen es nem konnyebbul meg a mellem, kemeny marad. Mivel most a szuleimnel vagyok igy kicsit nehezkesebb az allando mell 'logatas' de amennyit tudom szabadon hagyom. Nalunk a bimbovedo nem gond mert nagyon konnyen tudja szopizni vele a tejet szinte omlik neki :) szoval nem sok dolga van de a vakum miatt iszonyatosan faj ahogy szivja.
2014. máj. 23. 01:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a bimbom oldala is felhasadt ugy hogy jott onnan is a tej!sirogorcsom volt amikor kozeledett a szoptatasi ido. En a poziciokat valtogattam igy nem ugyan azt a részèt ingerelte a bimbòmnak.3-4 het utan rendbejott ugy higy nem kentwm semmivel. Petsze erzekeny volt,demar nem volt az a bazi nagy fàjdalom. Most ket honapos a babàm es imadunk szopizni,kitartás!!!!!

Ja es www.lll.hu

2014. máj. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!