Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mekkora szotatós melltartómére...

Mekkora szotatós melltartómérettel kell számolnom?

Figyelt kérdés

Terhesség előt 75B volt, most vagyok 30 hetes 80B sima (nem szivacsos, abból bár 85 B kell :D ) melltartót hordok.

Szeretnék beszerezni 1-2 db szoptatós melltartót, ezek alapján, tudna segíteni valaki, hogy mekkora méretet keressek?


2009. dec. 30. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Még várj vele szerintem.Én is a 30as hetekben vettem,és kicsi lett.Ha most veszed bőven számolhatsz két mérettel is,mert még szülésig is nőni fog,utána a tejtől,plusz fogsz bele tenni betétet.
2009. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, attól függ mennyi tejed lesz. Nekem azt mondták min. 2 mérettel vegyek nagyobbat, de 4 méretet nőtt a mellem mert annyi tejem volt. 1 max db vegyél előre, majd szülés és a tejtermelődés beindulása után vásárolj többet.
2009. dec. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem is 75B volt terhesség előtt - szoptatósból nekem 85C kellett, mert ha tele van tejjel a mellem, bizony kitölti a C kosarat is :)

de persze szerintem mindenkinek más, csak akkor fog pontosan kiderülni mekkora kell, ha már megszületett a picurod, és beindul a tejtermelés

2009. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szivacsos, merevítős meltartót hordtam 75B-t. A terhesség alatt kinőttem a normál régi melltartóimat, és a Takkoban vettem újat, de szintén 75B-set kellett vennem. Sokkal kényelmesebb volt, mégis maradt a számozás.

Szopis melltartóból a 36. héten vettem az auchanban 75B-t, az most épp jó, de ha tele van a cicim (reggelre) már kicsinek bizonyul. Viszont van két 800 ft-os noname szopis melltartóm: egyik 75B-s ami jó még a tejgyűjtővel is, a másik 80B-s, ez kicsit nagy, de azért ezt is hordom.

Szóval nekem is mondták, hogy így 2 számmal nagyobb kell, meg úgy... és tessék. És melltartója válogatja.

Szerintem a kórházba szerezz be valami olcsóbbat, és majd ha már beindul a tejcsi, szülés után, látni fogod, hogy kb. mekkora kell, és ha esetleg drágábbat szeretnél (triumph és társai) akkor már tudod, mekkora kell.


Egyébként meg az 1000 Ft-os melltartók is ugyanúgy megteszik, szerintem nem sok különbség van. Úgyis betét lesz benne.

2009. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok.

Pont ezért kérdezem, mert a kórházba szeretnék vinni magammal max. 2 db-ot, aztán a többit majd szülés után. Az a baj, hogy valószínű be kell feküdnöm, az utolsó időszakra, így a bevásrlást most kell lebonyolítanom, nem tudok várni vele.

Nem gondoltam márkásat venni, főleg mivel nem tudom, hogy mennyi ideig fogok szoptani, így előre nem szeretnék beruházni, de úgy gondoltam a kórházban hasznos lehet. A 80 C gondolkodtam, hogy beszerzek egyet, mivel most B-t használok.

2009. dec. 30. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt 80D-ről 85E-re nőtt a méretem. Ekkora szoptatós melltartót vettem. a Kórházban a tejbelövellés alatt bizony kidagadozott belőle, de utána jó volt, még most is használom éjszaka (1 éves a babám, még szopik).
2010. jan. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2010. jan. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!