Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Meddig hordtál szoptatos...

Meddig hordtál szoptatos melltartot?

Figyelt kérdés
2014. máj. 27. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én össz-vissz 1 db-ot vettem, de az sem volt jó minőségű, és csak néhány alkalommal vettem fel, aztán rájöttem, hogy a simából ugyanúgy ki tudom dobni a kulacsot, így nem sokáig. Több mint 2 évig szoptattam, de nálam csak ennyi volt a szoptatós melltartó pályafutása.
2014. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pedig nem is vettem ilyen melltartót.

A hagyományosból is bármikor elő tudtam venni a mellem, felesleges pénzkidobás lett volna ezért venni egy olyat, amit aztán sosem hordok.

2014. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ameddig szoptatsz!


Azért sokkal kényelmesebb és egészségesebb is. Nemcsak amiatt kényelmesebb, mert egyszerűbben elő lehet venni a cicit a szoptatáshoz.

A sima melltartó (pláne a merevítős) jobban elszorítja a tejcsatornákat, így hamarabb elapadhat a tejed...

2014. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Én is már több, mint egy éve szoptatok, de kb. a 2. hét után hagytam (dobtam...) el a szoptatós melltartót. Nekem ahhoz nem volt elég kezem, pláne az elején. Tartsd a gyereket biztonságosan két kézzel, a harmadik és negyedik kezeddel nyisd ki a szoptatós melltartót (nem tudom fél kézzel azt hogy lehet...), az ötödik kezeddel vedd ki a melltartóbetétet és a hatodik kezeddel illeszd a bimbóvédőt a megfelelő helyre... Na nem. :) A sima melltartóból fél kézzel kiborítom a cicit, és ugyanazzal a mozdulattal elintézem ott a többi műveletet is, ez így egyszerűbb. Ráadásul a szoptatós melltartó nekem egyáltalán nem tartott, fájt és lógott benne a cicim, pedig nekem több is volt, méretben és fazonban különbözők, de egy sem vált be.
2014. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem sokáig,mert az életkedvem is elment hacsak rá néztem.Olyan ronda,és nőietlen,fúj.
2014. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Én már 9 hónapja használom. Szerintem amigy szoptatok addig használni is fogom. 6 db van belőle, 3 fehér, 3 fekete. Kényelmes, persze nem lehet mondani rájuk hogy szépek viszont praktikusak :)
2014. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. csak a kórházban. Vannak ilyen sportmelltartó féle pántos melltartóim, otthon azokban voltam, fel, meg le húztam, mikor melyik. Ha meg elmentem otthonról, hagyományos melltartó, akár kiakasztható pántos, főleg félkosaras típust hordtam. De hagyományos szivacsosban is szoptattam. Engem valahogy nem tartott normálisan a szoptatós melltartó.
2014. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
9 honapos a babam azota hordok. Babyono markaju fel kezzel kikapcsolom. Kicsi mellem van nem tudom ugy elokapni mert nincs mit:) a melltartobetettel egyutt behajtom igy az nem esik ki. Ugy lattam a nagyobb cicit konnyebb elokapni...talan. de nekem is van sima tezenises melltartom amit csak felrehuzok es szabad a cicim.
2014. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Amíg szoptattam. Az első gyereknél 8 hónap, másodiknál 7 hónap, a harmadiknál 6 hónap. (Sajnos alig volt mindnél tejem,így hamar elfogyott..)
2014. máj. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Párszor vettem fel, de nem volt kényelmes, így inkább sportmelltartót hordtam. Már terhességem előtt is ilyen melltartókat hordtam, a sima melltartókat nem bírtam elviselni.
2014. máj. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!