Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan vállasszak jó szoptatós...

Hogyan vállasszak jó szoptatós melltartót?

Figyelt kérdés
méretben pont jót vagy eggyel nagyobbat?
2014. jún. 4. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Nekem már terhesség alatt 3 méretet nőtt a mellem. A végén vettem 2 melltartót, az egyik pont jó volt, a másik egyel nagyobb. Mikor megszületett a lányom és hazajöttünk a kórházból, még az 1 számmal nagyobb is kicsi volt.. Úgyhogy én azt mondom neked, hogy ne vegyél előre (vagy ha veszel, akkor 1-el nagyobbat, de kezdésnek csakis valami olcsót!!), mert nem tudhatod, hogy neked mekkora lesz a változás. Esetleg jó megoldás lehet az olyan sport melltartó kinézetű szoptatós melltartó, ami sztreccses és jól nyúlik (sajna nem tudom a hivatalos nevét). Viszont bizonyos méret fölött az nem tart jól, szóval az sem az igazi. :(
2014. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!