Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek ha sokat nőtt a...

Szerintetek ha sokat nőtt a mellem a terhesség alatt lesz elegendő tejem is vagy nincs ősszefüggés?

Figyelt kérdés

Tudom buta kérdés,de érdekel.

27hkm


2014. jún. 5. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Semmi jelentősége, a mell méretét a zsír határozza meg, szóval az, hogy nőtt a melled, azt jelenti, hogy híztál:)
2014. jún. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Semmi összefüggés. Sosem durrant be a mellem, sosem éreztem hogy tele lenne, feszítene, de már 1 éve szoptatok
2014. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
semmi köze hozzá. egyik barátnömnek semmi melle nem volt elötte, de tényleg semmi csak a bimbó udvar emelkedett ki picit. A szoptatás alatt se nött sokat, minimálisan csak, az A kosaras melltartó még mindig nagy lett volna. de mégis 1 évig szoptatott és elsö pillanattól volt elég teje, azonnal beindult szülés után neki.
2014. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Nincs összefüggés.

Egyáltalán nem nőtt a mellem a terhesség alatt, csak akkor lett nagyobb, mikor már megszületett a fiam és beindult a tejem. És volt is sok tejem.

2014. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a hízástól nő meg a mell, ugyan már! A tejmirigyek is változnak, alakulnak, felkészülnek a szoptatásra a terhesség alatt, a hormonoktól.
2014. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az jár mellfeszüléssel, de attól nem fog növekedni, mert a tejmirigy felkészül, az mell méretét a zsírszövet adja, nem a mirigyes állomány.
2014. jún. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg kell cáfolnom az előttem szólókat. 70A- s kitömött melltartókat hordtam terhesség előtt, hogy a ruha alatt valami cicféleség látszódjon. Mikor teherbe estem, a rosszullétektől fogytam is, csak a melleim nőttek extrém módon, és úgy fájtak, hogy még a ruha érintését sem bírtam elviselni. Mindkét gyerekkel annyi tejem volt, hogy a sajátom mellet még egy csecsemőt teljes egészében én etettem, plusz még pótlást egy harmadiknak. Melleim szoptatás alatt is hatalmasak voltak, majd visszazsugorodtak majdnem az eredeti méretükre.
2014. jún. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ki ne találd már, hogy azért nőtt a melled, mert tele volt tejjel:D
2014. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az emlő mirigyszövetei terhesség esetén a hormonális változások következtében megduzzadnak. Tejtermelő mirigyek hiányában, vagy túl alacsony mennyisége esetén ez a növekedés elmarad, vagy minimális. Ha tehát a terhesség alatt a mell változásai szembetűnőek, akkor nagyobb eséllyel lesz elegendő teje a kismamának. Persze nem garancia, csak nagyobb esély.

(Ha nekem szólt a kioktatás, akkor tisztában vagyok vele, hogy nem a rengeteg tejem volt terhesség alatt a mellemben.)

2014. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oké, akkor tegyük rendbe az anatómiai tudásokat, a válaszban ott van leírva hogy szaporodik a mirigyállomány is terhesség alatt. Szóval ne írjatok már hülyeségeket, hogy hízik és azért nő - csak - a melle.A 9. sortól lesz szíves elolvasni a választ.


[link]

2014. jún. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!