Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoktassam le 20 hónaposo...

Hogy szoktassam le 20 hónaposomat a ciciről?

Figyelt kérdés
7 hónapos koráig csak szopizott, 17 hónapos koráig naponta 3x és éjjel 1x, természetesen rendesen evett már, csak utána szopizott. 17 hónapos korától alszik egész éjjel, és azóta sikerült kiiktatni az ebéd utáni szopit is. Szeretném mostmár teljesen abbahagyni. Nyilván nem egyik-napról a másikra, de hiába próbálkozom hetek óta, a reggeli még csak-csak kimarad olykor-olykor, de az esti az soha. Pedig vacsi mellé nagy pohár tejet is kap, de akkor is kéri. Próbáltam már dajkálni, kiságyba téve álomba simogatni, de képes akármeddig is hangosan ordítva követelni. Lécci, írjatok, mert nagyon sajnálom őt, de már szoptatni sem szeretnék.
2014. jún. 28. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én most vagyok ezen túl!

Tüdőgyulladást kaptam, a doki azt mondta mostantól nincs szoptatás, mert olyan erős gyógyszert kell szednem 2 hétig, + röntgenekre járni...

Így volt a legegyszerűbb, hogy Na, mostantól nincs cici!

Nem tudtam hogy altassam el, mert cicin aludt el , s semmit nem ivott, csak cicit, napi 10x szopizott!

Beraktam a babakocsiba, a lakásban abban tologva altattam el. Napközben adtam neki szörpös vizet, mert a sima vizet nem itta.

Nem is kérte szinte a cicit, mert játszótereztünk, jöttünk mentünk.

Nagyon jól ment a cici nélküli lét!

3 nap után már magam mellé fektettem este, simogattam, s úgyaludt el. Igaz felkelt, ment egy kört, visszajött... de elaludt fél óra alatt.

Most már 5 perc.

Igazából nekem hiányzik a szoptatás, nem neki:)

Döntsd el, holnaptól nincs cici.

Ez olyan mint a cigi. Vagy leteszem, vagy sem.

2014. jún. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtál!

És "technikailag" hogy oldottad meg??? Hogy apasztottad el a tejedet? Mert ha ilyen sokat szopizott, akkor neked is volt még tejed bőven!?

Borogatás? Nem evés? Mi segít???

2014. jún. 30. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!