Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sokáig szoptató anyukák! Ti...

Sokáig szoptató anyukák! Ti elmondtátok/elmondanátok az oviban, bölcsiben, hogy még szopik a gyereketek?

Figyelt kérdés
2.5 évesen, szeptemberben kezdi az ovit a kislányom. Alváskor még szopik. Nem verjük nagydobra, négytagú családunkon kívül senki nem tudja. A férjemmel, anyukámmal gond nélkül elalszik, szerintem az oviban sem lesz gond. Kell tájékoztatnom az óvónőket, vagy maradjon továbbra is a "mi titkunk".
2014. júl. 4. 18:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
24%

De hogy a fenébe van még tejed majdnem 3 évvel szülés után?

Másrészt hiába szépíted itt a 200 éves szokásokkal a dolgot. Attól, hogy régen ezt tették, még nem biztos, hogy helyén való. Alvásnál is hiányérzete lesz a gyereknek, hiába nem mondja. Cumi sem kell neki, de nem kell 5 éves koráig szoptatni sem. Valahol az arany középutat kéne követni, csak azt sokan nem tudják. Mi baj a másfél éves korral? Akkor leszoktatod, megnyugodhat a lelked, mert csecsemőkorában szoptattál, de ez a két év feletti bohóckodás nevetséges.

2014. júl. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A szoptasáról csak annyit h nem igazán csak attól függ h vki beteg lesz v nem! Engem anyukám csak 1 hónapig tudott szopiztatni és én évente max egyszer vagyok kicsit megfázva, soha semmilyen betegségem nem volt! Nem tört el semmim, nem kaptam el semmilyen járványt.... míg a suliban mindenki össze vissza hiányozgatott, én minden éveben kaptam dicséretet h nem hiányoztam!!!
2014. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!


Amúgy ha van vkinek teje sztem nem gond ha oviig szopiztatja! Mondjuk én akkor elkezdeném leválasztani! De ha nem biztos nem kötném az ovónéni orrára, lehet nagyon pletykás még a végén fel is nagyítaná a dolgokat :D

2014. júl. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!