Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Legkíméletesebb elválasztás?

Legkíméletesebb elválasztás?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek vissza dolgozni. Nem teljes munka időben csak heti 3 napra. Addig az akkor már 14 hós kisfiunk apával lesz..elválasztàst választottam mivel szinte óránkènt ébred èjjel. Próbáltam neki tejet,tejitalt adni,de semmit nem iszik meg. Egyszerűen bele kortyol,de nem issza meg hanem kiköpi...próbáljam pàr nap után újra a tejitalt?
2014. júl. 14. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Éjjel ne adj neki semmit, legfeljebb, ha nagyon meleg van teát vagy vizet. Este lakjon jól, akkor nem fog óránként ébredni.
2014. júl. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A legkíméletesebb elválasztás a következetesség. Szerintem. Tehát ha eljutsz oda, hogy nem adok, akkor nem adsz. Remélhetőleg napok alatt beletörődik. Lányomat 18 hónaposan választottam el. Éjjel már 5ször is felkelt szopni. Nem bírtam tovább. Addig nem fogadta el a tejitalt. Leszoktatás után 2 héttel kezdte meginni. Azóta is rendszeresen kap.
2014. júl. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Vacsizik rendesen és jó étvágyú kisfiú...nem azzal van gondom,h szopizik hanem az èjjeli ébredésekkel.Màr szóltam a páromnak ha neki nem gond akkor menjen másik szobába aludni pár napra. Következetesen próbáljuk nevelni őt. Remélem 2-3 nap alatt megszokja...
2014. júl. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!