Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy szoptatod a babád,...

Hogy szoptatod a babád, milyen testhelyzetben? Éjjel máshogy szopiztatod?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Újszülöttként csak fekve, azóta ülve, fekve, mikor hogy. Most 8 hónapos, már ő dönti el, hogy hogy akar. Állandóan mozog, mászkál szopizás közben, és felváltva szopizik :)
2010. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az első szoptatást is ülve csináltam, azóta is általában ülve. A kislányom 16 hónapos, ő is izeg-mozog közben, néha már magával is vinné, ha lehetne :)) viszont éjjel csak fekve szoptatok.
2010. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nappal ülve, éjjel fekve szoptatok.
2010. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére hamar leszokott az éjszakai szopiról, de én mindig ülve szoptatok/szoptattam.
2010. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éjjel is és nappal is fekve. Ülve csak az autóban szoptattam néhányszor, mikor úgy alakult, de nagyon kényelmetlen volt.
2010. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel császáros voltam, ezért csak fekve ment. Eleinte megpróbáltuk ülve is, de nem sikerült, ráadásul bimbóvédőt is kellett használni, azt is fogni... Szóval fekve. Éjszaka meg sehogy, mert sosem kelt fel éjjel enni.
2010. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!