Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha több órára elmegyünk...

Ha több órára elmegyünk itthonról, hogy vigyek úgy el cumisüvegben anyatejet, hogy kellő hőmérsékletű legyen és ne romoljon meg? Ti, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 07:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem fejtem ezért le.A ciciben van a legjobb helye.Mindig van hol megszoptassam.Autóban, áruházakban is van már pelenkázó stb ahol lehet szoptatni.Mondjuk az enyém 5-10perc alatt mindig végzett.
2014. aug. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én lefejt,lehűtött tejet szoktam vinni.A fagyasztóból veszek ki 2 jégakkut,azok közé teszem aventos pohárban.Így 1-1,5 óra múlva is jó hideg.

Viszek külön termoszban forró(nem bojlerből,tényleg forró) vizet teás fém termoszban és egy bögrét,amibe bele fér a cumisüveg.

Amikor kell,a termoszból öntök a bögrébe forró vizet,a cumisüvegbe tejet és a kellő hőmérsékletűre melegítem.

2014. aug. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy medve parkban, vagy a játszótéren apukák között nem szívesen szoptatok. A második válaszadónak köszönöm, jó ötletet adtál!
2014. aug. 6. 07:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem fejem le, ha van hol nyugodtan szoptatnom (pl autóban). De ha már nagyon muszáj, nekem olyan a cumisüveg melegítőm, hogy szivargyújtóra is lehet csatlakoztatni a kocsiban.
2014. aug. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hungarocell cumisüveg tartóm volt. A meleget melegen, a hideget hidegen tartotta.
2014. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok.M rengeteget utazunk egyébb okokból kifolyólag.Ezért rákényszerültem arra hogy bizony megtanuljam mindenhol diszkréten megszoptatni a babámat.Pl Medvepark, a kocsiban kiszállás előtt megszoptatom,3 órát tuti kibír.Aztán mikor beszállunk újra kaphat.A játszótéren sem vagyunk 3 óránál többet.Pl a strandon is megszoptatom, egy kendőt teszek a ruha pántjához és alàbújva szopizhat.De ha neked kènyelmesebb üvegből etetni, melegítgetni akkor csináld úgy.Az a veszély fenn áll hogy átszokik a cumisüvegre mert abból jobban gyorsabban jön a tej és leszokik a szopásról.
2014. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!