Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás magától abbahagyása...

Szoptatás magától abbahagyása esetén mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hogy tegyem fel a kérdést.

Szóval 9,5 hónapos babám már csak reggel 8-kor cicizik. Csak annyi van, hogy 1 órát kibirjon vele a délelőtti gyümölcsig. Többször nem igényli, nem kell neki és én sem erőltetem már.

Mi a teendő a mellemmel? Nem nagyok :) Ha teljesen be szeretném fejezni a szoptatást, akkor mit kell tennem a melleimmel?

Köszönöm.


2014. aug. 13. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit :D

Nekem 6 es fel hósan fordult el tőle , nem szopizott többet , nem termelődött több tejem..

2014. aug. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmit. Abba hagyjátok és kész.

Ha érzel túltelítődést egy két nappal később, vagy még később, akkor lehet picit fejni, épp csak annyit hogy ne feszüljön, és aztán ezek a fejések (ha egyáltalán lesznek), akkor leritkulnak szépen.


Nekem volt elválasztódott és általam elválasztott babám is. Az elválasztódott után nem kellett fejni, az elválasztott után igen.

2014. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Attól félek, hogy bekeményedik, vagy ilyesmi.
2014. aug. 13. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!