Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek hányhat azért a...

Szerintetek hányhat azért a babaám, mert bevan gyuladva az egyik mellem. Lehet került vmi a tejbe?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem semmi köze a gyulladásnak a hányáshoz.

Én több mint 1 hétig szopiztattam gyulladt mellből lázasan és nem tapasztaltam ilyet.

De kellene orvossal konzúltálnod, nehogy esetleg valami vírus legyen az oka a hányásnak.

2010. jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze ha még reggel is hány hivom a dokit.Érdekes ha a másikból kapja semmi gond.Köszi!
2010. jan. 16. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyulladt mellből szabad szoptatni, sőt a babát ha van csomó a ciciben, arra kell fordítani, az álla legyen a csomó felé.Viszont lázasan nem szabad.A hányás szerintem is inkább mástól lehet.
2010. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!