Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tápszeres babák. Ha hosszabb...

Tápszeres babák. Ha hosszabb időre elmentek otthonról akkor, hogy viszitek a tápszert? Készen, melegen tartó termoszban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi tegnap bevásárló körúton voltunk autóval. Reggel megetettem, és mielőtt elindultunk akkor is (11 körül kb) Készen vittem 125 ml tápszert, de nem melegen tartó termoszban, itthon sem eszi meg melegen, ép hogy langyosan, de inkább hidegen jobban megeszi. Mivel a kocsiban volt végig a cumis üveg nem lett jég hideg, pont jó volt neki. 2 körül meg is ette az összeset utána még vettem neki üdítőt és annak is megitta a felét, fél 4-re értünk haza akkor már éhes volt, újabb 125-130 ml tápszer kellett neki. Legközelebb többet viszek :)
2010. jan. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a cumisüvegben vittem a kimért tápszert, és kisüveges Janát hozzá, mindenhol van mikro, bedobják a flakont, és lehet keverni a tápot, így biztos nem lesz hideg. A termosz is jó megoldás, de nekünk nem igazán jött be.
2010. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én termoszban viszem a vizet, a tápszernek megvettem egy kisebb műanyag ételhordó szerűt és - attól függően mennyi időre megyünk - teszem a tápit. No meg a cumisüveg plusz a teája és a vize.
2010. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!