Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ki mit evett, ivott hogy több...

Mimidinnye kérdése:

Ki mit evett, ivott hogy több teje legyen?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem is kell a szénhidrát ahhoz, h tudjak tejet termelni. Reggelire betolok egy csomó édességet - de komolyan, sztem sikoltozik a hasnyálmirigyem tőle- +3 napközben 3 l mentesvizet és jól lakik a csemete. Ha vmelyik lemarad, akkor nincs tejem.
2014. szept. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Herbária Milk&Love kapszulát szedek, Karamalz, alkoholmentes sörök, Maci kávé plusz sok víz. Ill. rendszeres étkezés és a vacsi nálam fontos, hogy legyen.

És mondhat bárki bármit, hogy alkati kérdés a tejtermelés, nekem a tartalmas húsos kajáktól van sok tejem (legjobb a rántott hús), másnak a szénhidrátoktól.

2014. szept. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat és a tanácsokat!
2014. szept. 2. 06:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg folyadék, akar 4 liter! Szűrt gyümölcslé vízzel fele-fele aranyban.pihenj amennyit csak tudsz! És jókat kell enni,nagyon fontos! Jóízűen! Nehány szelet rozskenyér vagy egyéb szénhidrátok is csodát tesznek a tejtermelés tekintetében. Ami még fontos: rakd mellre a babát amikor csak igényli! Lehet gyakran is, ha megindul a tej, úgyis beáll szépen. Az is jót tesz, ha finoman(!!!!) megmasszirozod a melled olajjal. Homeopátia: urtica urens 5. A tejszaporito teát nem igazán javaslom, mert sok babának faj tőle a hasa. Ha iszol eleget, nem is szükséges. Így csináltam mindkét fiammal. Az 1. Babám már fél éves korára majdnem megtriplázta a születési súlyát.csak anyatejjel !! A kisöccse most még csak 2 honapos, de mar 6500 gr! Kizárólag anyatejet fogyaszt. Sok sikert!
2014. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!