Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen ételek segítik a...

Milyen ételek segítik a tejtermelődést?

Figyelt kérdés
Hallottam pl a dióról...ánizs, stb.
2010. jan. 18. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a rengeteg folyadék - amennyit a szervezet kíván -, a rántott levesek, a tészta és krumpli vált be. tejterméket sajnos nem ehetek, mert a gyerkőc allergiás rá, de nem hiányzik tejtermelődés szempontjából. Persze az is biztos jót tesz.
2010. jan. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
rántott leves, madártej, nekem bejött
2010. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem a sonkás tészta volt a tejindítóm, ha kicsit apadt mindig ezt kértem anyutól és hatott. más a rántott húsra esküszik, szerintem a bő folyadék, talán a sonka is ezért volt jó, mert nagyon szomjas rá az ember. Sok sikert
2010. jan. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem minden, ami szénhidrát, sajnos a kg-k szempontjából nem éppen előnyös, de kit érdekel, ha tudok szoptatni? Nem igaz? Jól megrakott zsemle, kenyér (ha lehet, nem fehér) de nem feltétlenül zsíros felvágottakkal, hanem zöldségekkel, sajttal!!És az esti kakaó.

Meg a tejbegríz és a tejberizs, ami nagyon bevált!!!

2010. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!