Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Segitseg! A babam atalussza...

Segitseg! A babam atalussza az ejszakat, a tejem pedig csokken?

Figyelt kérdés
A 12 hetes babam masfel hete atalussza az ejszakat, ezzel persze nem is lenne gond, csakhogy napkozben allandoan enne, estere pedig teljesen uresek a melleim, pedig ekkor mar felorankent rakom cicire, mert tapszert nem szeretnek neki adni. Valakinek volt hasonlo tapasztalata? A testem vegul atall az uj rendszerre?

2014. okt. 9. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
en is ebben a cipoben jarok, de mi merleggel merjuk, es este furdes utan is megeszik 60-70 mlt, annak ellenere h puhulnak a melleim. de en reggel mindig lefejek 60 mlt, ez a vesztartalek, és egyben karban tartja a tej mennyisegem us. ha keveset eszik nap vegen megkapja, vagy megy a fagyasztoba. de sztem a tied is eleget eszik, kulonben nem aludna at az ejszakat. nem méritek?
2014. okt. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ennyire csökken úgy érzed akkor fejjél este is.


Kislányom 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, de nekem annyira be volt állva az esti szopira is h éjszaka fejnem kellett mert szétdurrant a cicim. Szép lassan meg átállt a tejtermelés!

2014. okt. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
éjjelt akartam írni nem estét!
2014. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem igazan merem mar, mert csak stresszelek rajta, de egyik alkalommal 40perc utan nem evett merheto mennyiseget. Az elso par ataludt ejjel nekem is nagyon feszultek a cicijeim, de az elmult. Szerintem en is fejni fogok, es azt adom potlaskent ha kell neki.
2014. okt. 9. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen fejd. Mi is igy jartunk. Nem evett mar ejszaka, es annyira lecsokkent a tej, hogy most 4 honaposan ujbol felkel egyszer enni. Igy par napja ismet tobb van.
2014. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem addig volt eleg a tej nappal, amig ejszaka is szoptattam. Szerencsere ez kb. 5,5 hos kora korul tortent, igy el is kezdtuk a kostoltatast sutotokkel.
2014. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!